Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    Lehet hogy tévedek, de megpróbálok válaszolni a cikk címére! :DDD

    Az előlap alsó részén...vízszintes ráccsal fedve.

    Kering egy ilyen video is mindenfelé, pl. a fácsén is: [link]
    Szerintem a video megtévesztő! Amit a kommentátor az előlapon mikrofonnak hisz, az egy hangszóró! Van egy hátul is. A mikrofon szerintem alul van, az USB csati mellett, a szokásos kis kerek lyuk formájában. A környezeti zajok szűrésére szolgáló másodlagos miki is a hagyományos kerek lukacska a hátlapon, az optika mellett. Szerintem zajongásra alapból a hagyományos hangszórók szolgálnak, a közelségérzékelő jelére, vagy az érintőképernyő aktivitásának megváltozására pedig rásegít a képernyő a "vezetéses" hangkeltéssel...
    Egy ilyen méretű, tömegű és merevségű felület (gyk.: a teljes kijelző üvegfelülete!) széles sávú hangátvitelre gyakorlatilag alkalmatlan. Pláne akkora hangerővel, hogy az jól hallható legyen nem "vezetéses" módon is, vagyis a levegőt használva átvitelre! :(
    A telefon méretéhez, de főleg az akkumulátorához képest irdatlan méretű mágnes(ek) és erősítő szükségeltetne egy ilyen megoldáshoz....vagy vmilyen komoly piezoelektromos zajkeltő, amit baromi merev módon hozzászerkesztettek az előlaphoz.
    Szerintem.

    P.S.:
    Ismétlem: lehet hogy tévedek. De majd ha kézzel fogható lesz több helyen, kiderül az igazság! :DD

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák