Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Somatom #40 üzenetére

    " ... akkor Huawei és Miuis Xiaomi felejtős."
    Szerintem ez csak a jéghegy csúcsa. A stock droid (amivel ugyan csak főzött ROM szinten találkoztam eddig) ugyan jobb, de az sem tökéletes.
    Egyébként pedig én is - akárcsak Oldman2 - kíváncsi lennék, hogy szerinted, akkor ki tud ma normális rendszert tenni a készülékeire. (Nem provokatív kérdés, tényleg érdekelne a tapasztalatod, ha van)
    Samu? Hmm... és a Sony rendszerével nincs tapasztalatod? Sajna nekem a Samsung készülékei nem igazán jönnek be (persze könnyen lehet, hogy kénytelen leszek ezen változtatni). Ja, igen! A Samu pedig előszeretettel hagyja ki az aptX, LDAC, stb. codec-ek támogatását (marad az SBC meg a sajátja (Samsung scalable?))

    Egyébként - hogy ne csak a droid kapja az ívet - megjegyezném, hogy az almás haverjaim pedig a Viber-es üzeneteimet kapják meg random módon késve vagy csak akkor, ha megnyitják az alkalmazást. Programozói hiba (Viber)? Lehet. A rendszer? Nem tudom. A lényeg, hogy még mindig ott tartunk, hogy alap dolgok nem működnek sok rendszeren, miközben vagyonokat fizetünk ezekért a készülékekért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák