Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    MIÉRT nem tartod a megszokott oldalelrendezést? Most is belefutottam a csapdába. :W
    Meg hogy a fenébe lenne kényelmes kezelni? 5,36". Hogy hazudhat valaki ekkorát!? :((

    Egyébként nagyon szép a telefon eleje, hátulja pedig gagyi. Lehetne ilyen arányokkal 4 colos, és már meg is rendeltem volna.

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

  • Palibá

    tag

    válasz Bone123 #48 üzenetére

    Bone123

    1. Bevezető, doboz, külső
    2. Hardver
    3. Szoftver
    4. Multimédia
    5. Kommunikációs funkciók, üzemidő, összegzés
    6. Specifikációk

    Eddig mindig így volt, de a második oldalra tett üzemidő, és a multimédia összegzés összevonása egy lapra csak egy bizonyos írónál fordul elő, de nem akarok neveket említeni.
    De ez még istenes, meg nem mondom melyik tesztben, de annyira keszekuszán volt az oldalak témáinak elrendezése, mintha nem is MA tesztet olvastam volna.
    Tudjam/uk be ezt ezentúl amolyan védjegynek, ami adott személyhez köthető?

    "A nagy kijelzőjéhez képest kényelmes." Persze, nyilván kényelmesebb, mint egy 7 vagy 8"-os telefon funkciós tablet, de még ha nagy kézzel is van megáldva a cikk írója, nem a saját és a társadalom 5-8%-át kitevő kisebbség szubjektív véleményét kellene leírni, hanem az olvasótáborét (akik a vásárlók lesznek), és nem feltétlenül vitorla méretű kezekkel vannak felszerelve. Az hogy kényelmes, az emberek 90+%-át megtéveszti, mert megrendeli, és kihoznak egy akkora batárt, egyszerűen képtelen egy kézzel kezelni. Aztán majd keserűen beletörődik, hogy félre tájékoztatta a legnevesebb szakmai médium. Úgy megint másképp hangzana, hogy pl: "Az én hatalmas kezemmel relatíve jól tudom kezelni ezt a méretet is, az elképesztően vékony káva és lapos készülékháznak köszönhetően, de az átlagos kézmérettel rendelkezők biztos hogy nem érik át egy kézzel a kijelzőt fogásváltásos trükközések nélkül, így egy szerencsétlenebb pillanatban a betonon vagy a metró padlóján landolhat szeretett eszközük."
    A kényelmes, és a kivitelezhető egykezes kezelés megint mást jelent, és amíg nem látom, nem hiszem el, hogy te kényelmesen kezeled a teljes kijelzőfelületet egy kézzel. De mondom, még ha így is van, nem szabadna teljesen szubjektíven írnod erről, mert a többséget könnyen félrevezetheti. Ennyi erővel lehetne a harver teljesítményről is szubjektíven leírni, bármiről a középkategóriától kezdve, hogy: "VIllámgyors, és, nem akadt meg soha." (Jaaa, azért mert nem telepítettem rá semmit az ég világon, és 1-2 napig használtam) De a többség telepít és hónapokig használ valamit, tehát a szubjektivitás itt félrevezető lenne. Még jó hogy vannak sebességtesztek, amik irányt mutatnak. A méretadatok is ott vannak mondhatnád erre, de ha egy neves lap tesztelője kijelenti hogy kényelmes, sokan hajlamosak a józan ész helyett neki hinni, aztán megjön a csomag, és vele a pofáraesés, hogy mégsem kényelmes, kidobott pénz, mert használni nem tudja rendesen.

    Bocs hogy hosszú lett, csak le akartam írni, miért nem puszta vagdalkozásnak szántam az előző kommentet.

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák