Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    csak egy-két apró kiegészítés :B
    - az előlapi gomb dupla lenyomása nem a legutóbb használt programokat hozza elő, hanem a jelenleg memóriában levőket. ez egyben task manager is, lehet őket drag&droppal a képernyő aljára dobva kilőni.
    - bejövő hívást úgy is el lehet utasítani, ha a képernyőn a hívó nevétől lefelé húzod az ujjad
    - azért nincs előtelepített gmaps (meg gtalk sem), mert úgy döntöttek, hogy mindenki tegye fel azt a verzióját, amit szeretne használni (pl. xda-s hackelt változat), és lehessen törölni rootolás nélkül is a telefonról.
    - az előzőhöz tartozik, szorri, ezt elfelejtettem mondani, hogy az SD kártyára tett 'AutoInstallAPK' könyvtárba másolt apk fájlokat feltelepíti magától a rendszer minden fw upgrade vagy data wipe után. ebben alapból ott van a maps és gtalk is, csak azért nem volt fent a telefonon, mert mielőtt odaadtam, formáztam a kártyát is.
    - facebook sync azért nincs, mert zárva van a contacts api, viszont az ígéret szerint hamarosan jönni fog egy olyan beállítás, ahol kézzel megadhatjuk melyik programok számára legyen nyitott.
    - google sync van, csak nem működik túl jól: ha a beépített email kliensbe beállítotok egy gmail-es címet, és exchange-re teszitek a szinkronizációt, akkor a levelek mellett képes a kontaktokat is leszedni, csak ez sajnos tele van még buggal, illetve a naptárat persze így sem szinkronizálja (bár arra is van egy fix).
    - az Angry Birds (és változatai) köszönik szépen, remekül futnak a telefonon, csak egy market bug miatt nem lehet őket a marketből leszedni. apk fájlból feltéve tökéletesek.

Új hozzászólás Aktív témák