Hirdetés

2018. június 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Nem rossz ár érte.

(#2) blagolf

blagolf
(senior tag)

600 euro a Compactért igazán barátságos ár. Ősszel válthatok telefont, addig még lejjebb megy az ára. Lehet visszatérek a márkához. :F

Üdv, Zoli

(#3) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Korrekt árak lettek. Várom az XZ2 teszteket.

Eladó Moto X4: https://goo.gl/uZhBFL --- Moto Z2 Force tok:https://goo.gl/AQKj5X

(#4) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

XZ2 Compact best buy lett, várom nagyon a tesztjét!

(#5) Matada2.3 válasza Fred23 (#4) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Tényleg korrekt áron kezd, én várom a teszteket!

Finn the human

(#6) judas13

judas13
(őstag)

600 Euro korrekt ár a kollegák szerint, biztos így van, hogy mára már oda jutottunk, hogy ez az ár azzá vált, koorekté. Ezer pluszos telefonokhoz képest tényleg nem rossz - induló..
Jómagam kilónál nem vagyok hajlandó töbet kiadni egy telóért. Ez persze legyen Már az én magánügyem.😊

Mi A1

(#7) sefan67 válasza judas13 (#6) üzenetére

sefan67
(fanatikus tag)

+1

Magyar áfával még kevésbé lesz korrekt

(#8) Juhaszatti válasza judas13 (#6) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

A többi flagshiphez képest korrekt. Pláne ha hozzávesszük hogy az XZ2 Compact egy olyan csúcstelefon aminek még alternatívája sincs.

(#9) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Sony...:N

Norsk kriger

(#10) Rothmanakos válasza judas13 (#6) üzenetére

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Éppen ezt akartam írni, hogy mi lett a világgal?!?
Több, mint 3 éve vettem a Sony Z2-met, akkor 80K-ért, na az volt a jó vétel (használtan vettem, valaki kb 2 hónapig nyomkodta előttem, de az új ára akkoris 115 volt). És akkor az a legújabb Sony volt, ergo csúcs kategória. Vicc, hogy ennyiért már csak valami noname C brandtől kapok valamit, és az is csak középkategória. Mitől mentek fel az árak a triplájára?!

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#11) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Mai viszonylatban jó ár, jól tették, hogy nem emelték fel az egekbe az árcédulát, jár nekik egy pirospont.

Soul Worker JP == IRIS MAX LEVEL ==// Tsugumi440 // guild: 幻想の華

(#12) americanidiot válasza judas13 (#6) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Jó kis műanyag, otromba, egérmozi telefonért majdnem 200 E HUF. :(

Értem én, hogy Snapdragon 845, de ez is csak egy szempont a sok közül és ez kb. csak ebben jó. 200k-ért....

(#13) Juhaszatti válasza Rothmanakos (#10) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

A Z2 indulóára kb 180 ezer volt itthon (szóval igen jó áron vetted). Nincs túl nagy különbség ehhez képest.

(#14) Dr. 444Hertz válasza Juhaszatti (#13) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Ráadásul a forint is gyengült ugye.

(#15) Ftomm válasza judas13 (#6) üzenetére

Ftomm
(őstag)

Osztom a véleményed, annyi eltéréssel, hogy én már 50 ezernél nem vagyok hajlandó többet áldozni! ;]
Egy mobil sem ér ennyit sem!

(#16) Kavinton75 válasza Rothmanakos (#10) üzenetére

Kavinton75
(senior tag)

Az Apple miatt szerintem.
Senki sem akar kiadni "flagship" telefont alacsony árral. Mert az nem lenne elég jó az iPhone-ok mellé és még keresni sem tudnak annyit rajta (mint pl. az Apple).

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#17) A 2. Vesztes válasza Dr. 444Hertz (#11) üzenetére

A 2. Vesztes
(senior tag)

+

Ráadásul ez korábban nem is volt jellemző a SONYra! Lehet beláttták hogy az árcédulát is módosítani kell a sikeresebb folytatáshoz.

Vuff! :K

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#18) dave987

dave987
(fanatikus tag)

Érdekes hogy az xz2 mindenkinek tetszik,csak nekem a legrondább hátlapú telefon ami valaha láttam? Annak a kamerának a vaku és a szenzorok felett kellene hogy legyen!

[ Szerkesztve ]

(#19) Dr. 444Hertz válasza A 2. Vesztes (#17) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Nem módosítottak ők semmit, a piac drágult körülöttük :C

Miáu.

(#20) Herreløse válasza dave987 (#18) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Nem csak neked nem tetszik. Nekem sem...
Brutál vastag,mint valami Sony ericson tégla. Csak egy kihajthatós antenna hiányzik az oldaláról.
Szerintem ronda a forma. Igaz változtak,de így...:N

Norsk kriger

(#21) vicze1

vicze1
(PH! nagyúr)

"Nemcsak az egykezes használathoz passzoló, 18:9-esre nyúlt, 5"-es kijelző"

Az a "csak"-ot nyugodtan el lehet távolítani. A 18:9 nem használható 1 kézzel, az 5" meg pláne nem.

(#22) Dr. 444Hertz válasza vicze1 (#21) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Érdekes, nincs lapátkezem, de a P9-emet egy kézzel használom...
De az 5,5 colos Asus-onmat is, igaz, ott már kényelmetlen.

(#23) blagolf válasza americanidiot (#12) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Fém keret, nem üveg hanem műanyah hátlap. Ennyi a külöbség egy I8, vagy egy S9-hez képest. 5 coll egy telefonba teljesen elég. Ha mozizni akarok akkor elmegyek moziba, vagy mozizok otthon a 150-es tv-n.
Nagy megmondóként leírni hogy csak az S845-ben jó, másban nem, hát okos dolog. Szerencsére a te szavadtól nem fognak kevesebbet eladni.

Üdv, Zoli

(#24) americanidiot válasza blagolf (#23) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Szerencsére a te szavadtól nem fognak kevesebbet eladni.

Ez valóban igaz, de ettől még keveset fognak eladni.

(#25) blagolf válasza americanidiot (#24) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Ez legyen a legnagyobb örömöd! ;] Más gyártó sem fogja olcsóbban adni miatta a telefonjait.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#26) vicze1 válasza Dr. 444Hertz (#22) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Jó hát ott van 1 kezes mód, így nyilván lehet, de Sony-nál nem biztos, hogy megkapja a kisebb. Mondjuk ha már van 1 kezes mód, akkor minek a kisebb...
Az meg hogy szüntelen fogást váltasz a telón és nyújtózkodsz meg akrobatikázol, az nem 1 kezes használat, folyamatos csak szenvedés.

(#27) judas13 válasza sefan67 (#7) üzenetére

judas13
(őstag)

Sokaknak úgy néz ki az lesz a nagyokhoz képest...meglássuk az eladási számokat majd..

.......
Juhaszatti

Ahhoz képet igen. Ez igaz.

......

Rothmanakos

Hát igen ez tényleg gáz. Remélem legközelebb is összejön egy olyan fasza vétel :)
.......

americanidiot

Ezt a müa hátlapot nem tudom hová tenni. Mindegy nem kell rá tok:))

..........
Ftom

Neked van igazad bakker :D

[ Szerkesztve ]

Mi A1

(#28) judas13 válasza Ftomm (#15) üzenetére

judas13
(őstag)

Bocsi Ftom=Ftomm kifutottam a szerk időböl:)

Mi A1

(#29) ghiottone válasza judas13 (#27) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

A müanyag hátlapot meglátva a 2013-as 1. genes 60 ezer forinton nyító Moto G jutott eszembe. Ebbe a kategóriába, 2018-ban azért ne már 🤔

Eladó Moto X4: https://goo.gl/uZhBFL --- Moto Z2 Force tok:https://goo.gl/AQKj5X

(#30) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

ZX2 Compact hátulját beszívva tervezték???

(#31) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nincs baj a muanyaggal. A kicsi akkor nalunk 189 ezer vagy 199 ezer ft lesz. Jo ar erte. Egyedul a Samsung tud belekopni a Sony levesebe, ha utodot ad az A3-nak.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#32) Juhaszatti válasza blagolf (#23) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Telefonba bőven elég az 5", sőt sok is. Okostelefonba már kevés, nem mennék 5,5 alá már. De ugye ez teljesen szubjektív és felhasználófüggő.

(#33) Dr. 444Hertz válasza vicze1 (#26) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Milyen egykezes mód?

Szerk: tyű, látom tud valamit ez a telefon :D
Sose használtam még (nem is fogom), de ez nagyon vicces így kicsiben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) EclipseGT válasza blagolf (#23) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Nálad a pont. Ha nem nézzük az anyaghasználatot, a híres fotós képességeket, az OIS, meg a RAW hiányát, az indokolatlan vastagságát, na meg a kijelzőt, akkor ez bizony egy vérbeli csúcsmobil, ami 200-ért bizony erősen ajánlott kategória.

(#35) syn7h37ic válasza janeszgol (#31) üzenetére

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Az A3 akkor rondítana bele, ha csúcshardvert kapna. De nem az lesz benne, a Samsung sosem adott ki csúcskompaktot. Méretileg persze már más tészta. Mert a tavalyi A3 kb. a 4 évvel ezelőtti top telefonok ételjesítményét hozta.

(#36) blagolf válasza EclipseGT (#34) üzenetére

blagolf
(senior tag)

A keret fém, a hátlap műanyag. Az üveg se nem szebb se nem tartósabb. Fotós képességekről még nem lehet tudni de abban az S9 sem dobott akkorát, sőt. A beharangozott újítás ellenére elég harmatosak a képek. Nekem nem hiányozna a raw sem. Nem akarok telefonnal művészi fotókat lőni. Gyorsan lekapni valamit meg tökéletes. Egyenlőre egy telefon sem tud olyan minőséget nyújtani mint egy közepes fényképező, addig meg nincs miről beszélni. A kijelző meg nagyon is jó. Nem csak az amoled a jó, nehogy azt hidd. Persze megint beállítod hogy mekkora hulladékok ezek a telefonok, csak azért mert nincs nagyobb örömöd. Kezedbe még nem fogtad egyiket sem, sőtt még nem is láttad, de tőled ennél többet nem is várunk.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#37) EclipseGT válasza blagolf (#36) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Nem kell látni a fotókat, mert kivétel nélkül minden telefonjuknál az volt, hogy "fúúú, erre a kamerára kíváncsiak leszünk", aztán kivétel nélkül mindig hozták is a 2-3 évvel korábbi flagship szintet. Most miért lenne más?
A többi meg olyan dolog dolog, hogy neked lehet nem hiányzik, de valahogy mégis ott van minden flagship-ben.
A kijelzőnél meg nem az amoled-re gondoltam (bár ezt sem véletlenül választja lassan minden nagyobb gyártó a legjobb telefonjaihoz), ugyanis IPS-ből sem épp a legjobbat használják. Tegyél oda egy Sony-t egy iPhone mellé, és rájössz, mit jelent az a kifejezés, hogy jó IPS.
Nem mondtam, hogy szarok. Szimplán csak versenyképtelenek.
Ez meg nagyon jól látszik az eladásokon is.

(#38) blagolf válasza EclipseGT (#37) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Kicsit sokáig tartott kitalálnod hogy mit írjál. Most már csak azt fejtsd ki hogy mi késztet arra hogy minden Sony topikot tele fujjogj?! :F

Üdv, Zoli

(#39) EclipseGT válasza blagolf (#38) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Sokáig tartott...Miért, szerinted non-stop a kezemben van a teló, és azt lesem, mikor írsz? :D
Ez meg nem fujjogás, hanem tények.
De ha már itt tartunk:
Téged mi késztet arra, hogy minden egyes alkalommal kardot ránts, amikor valaki megemlíti a (jogos) hátrányait a telóiknak?
Most is csak megemlítették, hogy messze nem minden a S845, és egyből lecsaptál. :D

(#40) blagolf válasza EclipseGT (#39) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Ok, neked van igazad. Remélem jól fogsz aludni. :D

Üdv, Zoli

(#41) válasza EclipseGT (#39) üzenetére

(őstag)

A RAW hiánya egy szoftver frissítés és kész. Ami érdekessé teszi ezt a készüléket az az IPS HDR kijelző. Élőben kéne látni ahhoz hogy mérvadó konzekvenciát lehessen levonni.

“Mindaddig, míg nem érzünk rokonszenvet és szeretetet minden élőlénytársunk iránt, nem mondhatjuk, hogy megértettük az erkölcs törvényét.” (Mahatma Gandhi)

(#42) blagolf válasza (#41) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Hagy nem tudod meggyőzni. Elvakult Samsung fan, és Sony utáló egyszemélyben.

Üdv, Zoli

(#43) EclipseGT válasza (#41) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Ha jól tudom, itt a HDR felvétel az újítás, nem a HDR kijelző.
Azt már tudták a tavalyi IPS modellek is (G6, XZP).

#42: Az elvakult, meg a fan az valóban helytálló, csak sajnos nem rám nézve. :D
Samsung fan sem vagyok. Ha most vennék telót, akkor csont nélkül a Mate 10 Pro lenne a befutó. De azért erőlködj nyugodtan tovább. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Dr. 444Hertz válasza (#41) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Sajnos várhat az ember a RAW-ra, az nem fog jönni.

(#45) Csapo83 válasza americanidiot (#12) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Végre nem egy péklapát csúszós és törékeny üvegszendvicsben, a méretéhez képest korrekt akkuval!!! Nagyon rég várok egy ilyen telefonra remélem mihamarabb a boltokba kerül, tuti vevő vagyok rá.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#46) minek?:S

minek?:S
(őstag)

Hm, én kíváncsi vagyok mit tudnak majd, az árak ~reálisak.. én is csak ámulok a 300k-tól, meg nagy viccnek is tartom.. tavaly az LG, most a Sony árazására mondom azt, hogy korrekt... pedig pár éve még ez volt az átlag csúcskategória.. de jó idők is voltak..

És nekem nagyon tetszenek, főleg az XZ2, a hátlapját is nagyon eltalálták szerintem.