Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Postas99 #15 üzenetére

    Nem arra próbáltam célozni, hogy a Te angoloddal lenne baj és neked kéne csiszolni rajta. Ha félreérthetően írtam sajnálom. Egy köztes megoldást próbáltam felvázolni miszerint szerintem a Google részéről fölösleges lenne supportálni a magyart az assistantban viszont minden magyarnak nagy előnyére lenne ha megtanulna angolul, assistant használatán felül is. Google részéről már az tisztes munka, hogy rendesen lefordították minden felületüket pedig bazi sok van ám nekik is annak ellenére, hogy a microsoftal ellentétben nem dédelgeti keblén őket az állam. Persze teljesen más kategória is a kettő hiszen a szolgáltatásaik felületét egy fordító irodával pikk pakk lefordítatják bármikor, ezzel szemben az MI-eiket kitréningelni egy az angoltól és más angolszász nyelvektől merőben eltérő logikával rendelkező nyelvre, melósabb :D Egyébként én nem gondolom, hogy akár csak ötlet szinten felmerülne náluk ez amíg mondjuk a https://store.google.com/ oldalon Európa alatt kicsiny országunk (sok más országgal együtt) rajta sincs így közvetlen a gyártótól nem is tudok venni (legjobb tudomásom szerint) egy Pixelt vagy Nest-et.

Új hozzászólás Aktív témák