Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    Nekem is bejön,ráadásul még épp nem vagyok 18 sem,így még akár közöm is lehet hozzá:D
    a reklámfilm valóban tetszetős(a tényekhez viszonyítva kicsit túlságosan is,de nincs cég,aki ne így csinálná),a fiatalokra ekkora hangsúlyt még tudtommal nem fektettek.Pedig manapság azért szerintem jelentős százaléka az előfizetőknek fiatalokból áll.A kúltúrális dolgok "fellendítésébe" fektetett energiájuk valóban dicséretes,manapság sajnos ez a korosztály inkább ragaszkodik a züllött élethez,a fele legalább ilyen,nem baj,ha egy cég a másik felét megfogja ilyesmivel.Meg a munkára való buzdítás(felveszem videóra amint takarítok egyet a helyi játszótéren:D),az is szimpatikus.
    Nekem tetszenek az újítások,elsődlegesen Pannonos vagyok egy ideje,de a Djuice újításai valóban figyelemre méltóak.Kíváncsi leszek a gyakorlati hasznokra.Minden esetre Vodáék/T-ék fel köthetik a gatyát,mert erre egy ideig véleményem szerint nem fognak rákontrázni szvsz...És ez nekik jelenthet akár (jó)pár elvesztett ügyfelet,de fájjon emiatt az ő fejük:) Inkább ilyesmivel versengjenek az előfizetők kegyeiért,nekünk csak hasznos:D
    A cikk pedig természetesen hozza a színvonalat,remek lett :R :))

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák