Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Somatom

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Már nagyon itt lenne az ideje a modellfrissítésnek. A B2 -m kijelzője el van repedve. Remélem, kihúzza a B5 boltokba kerüléséig! Meg, jó lenne, ha a kliensalkalmazása is visszavenne az igényelt jogosultságaiból. Talán nem ártana, ha az EU GDPR ügyben a Huawei körmére nézne.

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#2) tsi válasza Somatom (#1) üzenetére

tsi
(lelkes újonc)

Nekem egy B3 van hasonló állapotban. De az nagyon feldühített, hogy a vételárnál (teljesen hivatalos forrásból származik, nem szürkeimport és hasonlók) 10.000 Ft-tal drágábban akarták kicserélni fél év garanciával. Szóval nem biztos hogy lesz...

(#3) Somatom válasza tsi (#2) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez a kütyüm lassan három éves lesz. Leszolgálta az idejét, nem akarom megjavíttatni. Jó áron vettem és bizonyított. Ezt a kütyüt nekem találták ki és nem nagyon van alternatívája. Úgyhogy ha lesz B5, akkor én megveszem.

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#4) Herreløse válasza Somatom (#3) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Jobb,mint a Xiaomi MiBand 2,vagy 3?
Nekem az van régóta,de lassan vennèk újat. Vagy MiBand 3,vagy talán ez.
(Olvasom...jobb. :)...és drágább )

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#5) Somatom válasza Herreløse (#4) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Teljesen más a funkciója. Ezzel a teló elővétele nélkül tudod fogadni a hívást. Rezeg a karodon. Ránézel, látod a hívó nevét, vagy a számot. Megnyomod a kioldó gombját, kipattan a füles és ezzel automatikusan fogadtad is a hívást. Bedugod a füledbe és beszélsz. Nagyon sokat vezetek különböző autókat és sosem volt kéznél a füles, amikor kellett volna. Így viszont mindíg nálam van. Tud fitness hókuszpókuszokat is, de azok engem nem érdekelnek. Távolról lehet vele exponáltatni a teló fényképezőjét. Ezt a funkcióját egy kicsit átgyúrtam és most már az általam kreált hangvezérlőt indítja.
Anno a B2 -t valami drága Huawei telóhoz adták ajándékba. Sokan jóárasították a telójuka a Talkband eladásával, és ez lenyomta az árát. 17 -ért vettem az aprón újonnan, dobozában, itthoni Telekomos garival.

[ Szerkesztve ]

(#6) tuki2200 válasza Somatom (#5) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Ez tok jol hangzik, most megtetszett az eszkoz, bluetooth-on csatlakozik a telefonhoz? Mert akkor gondolom ha az irodaban hagyom a telefont és elmegyek a cég végebe megszakad a kapcsolat :/

(#7) Somatom válasza tuki2200 (#6) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen, természetesen BT -on csatlakozik. De, nem "távolsági hívásra" van tervezve. Ha pár méternél jobban eltávolodok, akkor már rezeg, hogy elvesztette a kapcsolatot. Nézőpont kérdése, hogy ez bug, vagy feature, mert ha valahol ott felejtem a telót, akkor inkább feature. :)
Változást akkor lehet remélni, ha a teló és ez a B5 is ismeri a BT 5.x szabványt, mert annak az egyik újdonsága a hatótávolság növekedése.

[ Szerkesztve ]

(#8) Fossza

Fossza
(kvázi-tag)

Nekem úgy rémlik, mintha a Talkband 3 tokjának allján nem lett volna lyuk. Ennek van. Ebből én arra következtetnék, hogy pulzusmérő lesz a kütyüben.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.