Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Kicsit kezd a komment szekció átmenni "van sapka-nincs sapka" kategóriába.

    Mindenhol megy a sopánkodás, hogy "vissza a jack-et" (komolyan, csúcsmobilon 3-4 éve nincs, általában a nagy zenemániások a csúcskategóriás fülhallgatóikat is cserélik ilyen gyakorisággal, szóval szerintem ennyi idő alatt aki akart már talált normális wireless fülest, de mondjuk ebben a témában nem vagyok pro, engem a 2. generációs AirPods tökéletesen kiszolgál), meg hogy "nem kell notch", meg "nem kell Exynos" meg "Már ha Snapi akkor 150k fölött legyen 8-as szériás". Na erre itt van nektek a "tökéletes telefon", erre most az megy, hogy "Sony" meg "drága". Androidos szinten annyira már nincs különbség a gyártók között használhatóság terén mint régen, mert az Android 10 már magában is elég jó, egy gyártói skin rajta se nem fog annyi extrát adni, se nem fog rajta annyit rontani, hogy ha a hardware jó akkor ez vízválasztó kérdés legyen, és bár ebben sem vagyok pro, de tudtommal a Sony még csak a frissítések terén sem olyan rossz, mint mondjuk a Motorola, ami márka felé nekem még mindig van egy kis elfogultságom, és nem is lép meg olyan trükköket, mint az LG, hogy rendszeresen a kiherélt változatokat küldi erre.
    Aki most akar egy csúcskategóriás, csúcshardwares mobilt, annak ez simán top3-as opció a OnePlus 8 Pro és a Xiaomi Mi 10 Pro melett. (Azoktól amik hivatalosan itthon nem kerülnek forgalomba most tekintsünk el, mint a ROG Phone meg ilyenek. Samsungok errefelé Exynos-osak, amik rontják a képminőséget /itteni tiszten a sima Note 10 főkamera képeit én már a középkategóriában sem tartanám jónak/, az akkuidőt, ráadásul jóval drágabbak is.)
    És az említett két készülék sem olcsóbb semmivel még most sem, pedig nem tegnap jelentek meg. Sajnos most ennyiben mérik a csúszkészülékeket, nem mondom, hogy megéri értük kicsengetni ezeket az összegeket, de aki flagshipet akar manapság, az kénytelen lesz...

Új hozzászólás Aktív témák