Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    A nagy bejelentésből nem nagyon lett semmi szerintem sem, ez így nem túl sok. Nem láttam én sem olyan funkciót, ami nélkül ne tudnék élni.

    Mindenesetre aki évek óta valamilyen Apple-t használ és berendezkedett rá, az nehezen veszi rá magát a váltásra. Saját példám alapján, zokognék, ha újra meg kéne vennem minden szoftvert, ami erre már megvan, újrabogarászni minden beállítást, összehozni a családon belüli eszközöket és mivel a rendszer flottul működik, biztonságos, eszemben sincs otthagyni őket. Szerintem sokan leszünk így....az átlagember kényelmes és/vagy soha nincs ideje semmire, így nem követi naprakészen, mit tud a konkurencia, pláne, hogy jelen esetben a konkurencia eléggé szétaprózódott (LG, Samsung, Sony, Huawei, stb., mind más egy kicsit, nincs egységes arculat, amit elég egyszer megtanulni és a család minden eszközét kezelni tudjuk).
    Nincs mi felhívja az átlagember figyelmét a konkurenciára, nincs hype, nincs határozott reklámhadjárat (ezekre ugye az Apple nagyon figyel), amiről meg nem tud, az nem is hiányzik neki. Mert mit lát az átlagfogyasztó a TV-ben? A filmek tele vannak almalogós eszközökkel...ilyenről tolja a DJ a nótát, ilyenen elemez valamilyen CSI-os szagértő...nem kell folytatnom szerintem.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák