Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz joey04 #44 üzenetére

    Nyilván írod ezt úgy, hogy minden általad jelzett készülékkel (iPhone, Xiaomi, Huawei) kimerítő fotós tesztet csináltál. :(((

    Nekem volt az itt felemlitett összes nagy márka csúcsmodellje (iPhone xs max, mate20 pro, p30 pro, Samsung s10 plus, Xiaomi mi8, mi9) komolyabbnak mondható teszteket készítettem saját magam mindegyikkel, és végül is a készülékek eladásához a kamera teljesítménye vezetett.

    Jelenleg is mi8-at használok.

    Véleményem szerint a Samsung a leggyengébb, Huawei a harmadik, az iphone-t is megelőzve a Xiaomi mi8 jelenleg az a mobil, ami számomra a legjobb fotós készülék.
    Azért nem a mi9, mivel nincs benne OIS, így nagyon sok szituációban elmosódott eredményt produkál.
    (A mi note 10 pro-ban van optikai stabilizálás!)

    Rövid összehasonlitast már tettem a mi8 és az iPhone 11 között, és hol ez, hol a másik teljesített jobban az én szemem szerint.

    A következő telefonom az i 11 pro max lesz, mert egyebkent az iphone-ok képei is nagyon jók!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák