Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz TCSZ #19 üzenetére

    Talán válasz lesz a kérdésedre a "történetem", amit most fogok alább megfogalmazni. :D

    A múlt héten vásároltam egy ilyen készüléket, de csak 2 nappal ezelőtt sikerült először bekapcsolnom. :DDD

    Első benyomásaim:

    • FHD telefon után bántóan pixeles a képe (régen jobban toleráltam ezt)
    • meglepően fürge (a 3/32-es változat van nekem)
    • elsőre acélosnak tűnt az akku (kb. másfél-két óra nyomkodás alatt pár százalékot esett az akku töltöttség)

    Aztán tegnap este feltettem rá kíváncsiságból két játékot (Bad Piggies meg valami Mario Kart), de le is töröltem mindkettőt hamar. Ekkor vettem észre, hogy kb. 10-15 perc alatt kb. 50%-ról 36-ra esett az akku. :U Csodálkoztam is, hogy ez most mi... :F

    Nyomkodom tovább, majd pár perc múlva látom, hogy 29%-on áll az akku. :Y WTF?!

    Ekkor már benéztem a Beállítások menübe, hogy mit mutat a grafikon (semmit), illetve, hogy mit lehet állítgatni esetleg (semmi relevánsat), de pár perc múlva már 20% alatt járt az akku (a grafikon meg nyilván zuhanórepülésben volt). :O Próbálkoztam egy újraindítással is, de nem javult a helyzet. :(

    Negyed órán belül (onnantól számítva, hogy rádöbbentem a hirtelen elkezdődött merülésre) már 5%-on állt a cucc, úgyhogy kikapcsoltam, és töltőre tettem. (Először valaha.)

    És most jön az érdekesség... :C

    Reggel 5:37-kor bekapcsoltam, és elindítottam rajta egy 10 órás YouTube videót (hang nélkül, bár később láttam, hogy nincs is hangja a videónak, mert egy NASA felvétel). Azóta is folyamatosan megy. Vagyis e pillanatban 13 órája. És most áll 35%-on az akku. :DDD

    Nem értem. :W

    14 napon belül vagyok, úgyhogy erősen merengek azon, hogy visszaküldöm... pedig amúgy jópofa kis szerkezet, de ez a tegnapi dolog elvette a bizalmamat... :U

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák