Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz GeryFlash #20 üzenetére

    teljesen egyetertek, ugy en block az egesszel.
    a show tenyleg cringe volt, ebben atadhatnak vmi angol v amcsi marketingosztalynak a promotalast.

    a keszulekek jol neznek ki, remek a spec, remelhetoleg a point-and-shoot-ban is fejlodtek, meg ejszakai modban, mert ez kb az egyetlen, nem hardveres hiany miatti "complaint-em" a jelenlegi keszulekemmel, egybk nagyon meg vagyok vele elegedve. a masik a Qi hianya, de az ugye csak az 1-es szeriaba kerul bele. igen, ok elsosrban a profi fotos market-ra utaznak, de az atlagPista elokapja, es lo automataban, nem fog beallitasokkal szarakodni.

    fejlesztes: igy van, latni, h volt honnan, de szepen toljak, remelhetoleg nem csak a latszat az, h komolyan veszik. egyelore biztato.

    Nagyon tetszett az a resz, amikor azt mondtak hogy a film keszitoket tiszteletben tartva tovabbra sincs notch :)
    pontosan, jot mosolyogtam rajta. :K

    a 360-as audio Tidal-lal mar a 1ii/5ii-ban is benne van asszem, sz'al nem nagy ujdonsag. biztos jo moka, de most csak azert nem fogok Spoty-rol valtani.
    valami dedicalt DAC-ot tehettek volna (nem latom sehol megemlitve) a jack-hez, az a ii-es modellcsaladban nincs tudtommal, es bar nekem konnyen hajthato fejesem van, ez a kis plusz belefert volna.

    na mindegy, azon meg, h 40%-al lesz hangosabb a hangszoroparos, csak pislogtam, a mostnai is mar olyan hangos, es nagy hangeron is tiszta, torzitasmentes, h eloszor csak lestem, h ezmijez. es ezen meg csavartak? komoly. o_O :C

    varom nagyon a teszteket, de tenyleg johetne hamarabb, es tobb market-re.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák