Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papin

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is csatlakoztam a táborhoz egy rendeléssel, nem volt még OnePlus telefonom, sőt, sose rendeltem ilyen őrült összegért semmit, szóval izgulok is rendesen! Voucher-el bénáztam, nem tudom végül mit aktiváltam, Timer kolléga linkjét megnéztem mit kell látnom, de nem jelenített meg semmit ahol választani lehetett volna!

    Először P30 Pro-t nézegettem, tetszett a design, a hosszú üzemidő, de főleg a fényképező: 5x optikai zoom, éjszakai mód ugye, de nagyon zavaró volt a hangszóró füles nélkül, a bal oldali hangzás is jobb oldalt szólt, aztán S10 Plus is képbe került, de ilyen túlszínezett fotókat, csak 2x zoom, zavaró dupla lyuk a képernyőn, meh...

    Szóval végül elcsábultam a OpnePlus 7 Pro-val, aminél persze vannak hiányosságok, de ez a képernyő nagyon jól néz ki ha pl. szeretnék vele játszani, s a fényképező is remélhetőleg egyre jobb lesz a frissítésekkel, mindenesetre nem olyan photoshop képeket készít alapból, mint a Samsung és a zoom is picit nagyobb.

    Amin aggódok, az a mérete, hova lehet ezt tenni, kocsiban, vagy nyáron ha megyek valahova táska nélkül, stb. No meg hogy lehet egy kézzel kezelni, nem szeretném ledobni!

    A ráhelyezett fólia milyen minőségű, Clearplex-re nem érdemes lecserélni? Már ha van hozzá egyáltalán... A csomagot rendesen, jól becsomagolva kaptátok? Futár hív mielőtt kihozza?

Új hozzászólás Aktív témák