Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    aktív tag

    válasz PierNight #26 üzenetére

    én úgy olvastam külföldi fórumokon, hogy működött, de aztán az Apple letiltotta a készüléket.

    Ulkesh: még annyi jutott eszembe, hogy az lehet, hogy nem változtatnak rajta meg ilyenek, de akkor is csak van annyi eszük, hogy a fejlesztőknek/tesztelőknek csinálnak pár darabot, amelyik nem ennyire feltűnően hirdeti, hogy csááá én vagyok a génégy ájfón, stb.. meg hát tényleg elég bénán hangzik ez a hú, kiejtettem a zsebemből satöbbi, ismerve az urban legendeket, meg hogy mennyire nem tudhatja egy egyszeri földi halandó az Apple-nél, pontosan min is dolgozik, a tesztelők meg csak a körültekintintőbb emberek közül kerülnek ki..

    illusion: szerintem totál laza így ahogy van az egész, csak a hangerőszabályzó gombok furák egy kicsit nekem, de rohadt ütősen néz ki

    szerk: piernight, a köv hsz-edben említed, hogy ki tákolna össze egy ilyen telefont, hát ja, nem ér meg annyi pénzt egy fake, valamint az Apple se loholna azért/nem tervezné a Gizmodo beperlését (vagyishát, ez a hobbijuk mostanában vagy mi :DDD ), ha nem az lenne.

    szerk2: pekfiu, ez nem az!!! meg hát ez túl HTC-s, túl sok a szimmetria, de jó lenne a totál alu ház, bár ha érintésérzékeny a hátlap, akkor mégse kell :)

    mellesleg a gizmodós képeken van rajta vaku is, előlapi kamera is, sajnálom a 3GS-t vett iPhoneosokat, és boldog vagyok, hogy amúgyis le akartam cserélni a 3G-met, sokat figyeltem a WP7-et, Androidos mobilokat, de egyre inkább az az érzésem, ebből megint iPhone lesz!!

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák