Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

mi a lenyegi kulonbseg az u es v formatum kozott?

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#2) Kokzor

Kokzor
(tag)

Meglepő, hogy a Samsung nem gyártotta le saját magának a kijelzőt.

(#3) doooo válasza Kokzor (#2) üzenetére

doooo
(őstag)

Így olcsóbb.
Egyébként kameralyuk ide vagy oda... a hw jó lesz a mobilban.

(#4) Rinocerosz válasza doooo (#3) üzenetére

Rinocerosz
(lelkes újonc)

Ezt én se értem... most ők nem tudják ezt legyártani?

(#5) ZavaBalazs válasza Rinocerosz (#4) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

le tudják, mert ez lesz az S10-ekben is, gondolom így olcsóbb, vagy esetleg az S10-től veszi el a gyártókapacitást.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6) janeszgol válasza Rinocerosz (#4) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Szerintem azért adták ki, mert a Samsung (majdnem) teljesen átállt Oledre, míg az A8s LCD-t kap.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#7) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Amikor a gyártók azon versenyeznek, hogy melyikük hoz ki előbb egy ronda megoldást, csak azért, hogy elmondhassák: ők az elsők... :C

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#8) oszy

oszy
(PH! addikt)

Elírás: "veszi a megjelentőt"

ELADÓ: UAG iPhone 6/6S PLUS tok és VADONATÚJ dobozos JBL T280 A fülhallgató ! ! !

(#9) Zolee1 válasza fornettisuti (#1) üzenetére

Zolee1
(újonc)

A formája. Az u alja kerek,mint az "U" betűnek, a v pedig éles mint egy nyílhegy, ahogy a "V" betű is az.

Üdv: Zoli

(#10) ESP23

ESP23
(senior tag)

Valamiért a Nokia is előrehozta a bemutatóját.

Huawei P20 PRO/ iPhone 7 Plus

(#11) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ezek szórakoznak velem. Napok óta nem alszom amiatt,hogy kié lesz az első lyukasfón.:U

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#12) janeszgol válasza fornettisuti (#1) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Udejó és Vádejó. Meg asszem van az Odejó.

Amúgy csak a kivágás formája a difi.

"The only differentiating factor between the Infinity-U and Infinity-V is the shape of the notch. The Infinity-U has a U-type notch whereas the Infinity-V has a V-type notch. Apart from the differences in the notch shape, both displays may appear identical."

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#13) ZavaBalazs válasza janeszgol (#12) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

még levédethettek volna egy infinity-C-t is, ahol a noccs a teteje felé kicsit elkeskenyedik. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#14) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

"A Huawei és a Samsung komoly harcot folytat a kameralyuk elsőkénti bemutatásáért."

Szomorú egy ilyen verseny.

(#15) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

"Hír" értelmetlen fingreszelésről. Ez igen!

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#16) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Még mindig jobb mint az Apple megoldása.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#17) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Ha már annyira lyukasztani akarnak (gondolom, otthon nem megy), miért nem a jobb sarokba rakták? Ha az ember elfordítja a telót, kb a legtöbb balra dönti. Így gyönyörűen eltakarja a lyukat. Nekem pl a G3-nál is kicsit idegesítő, h a fényérzékelő szenzor szintén vhova a bal oldalra került és ha balra döntöm a telót, soxor a kezemmel takarom és leveszi a fényerőt... Vhogy nem esik kézre jobbra fordítva a teló.
Valahol már olvastam cikket Sony féle feltekerhető, meg átlátszó mobilokról...
Komolyan kezd egyre jobban elgurulni a gyógyszere a gyártóknak...

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#18) fity

fity
(lelkes újonc)

Biztos kellemetlenül érzi magát a Samsung, hogy ennyire a nyakában lihegnek a kínai gyártók. Én csak röhögök rajta. Ahogy rajtam röhögtek az XXLgsm-nél ki tudja hány éve amikor huawei telefont kerestem a boltban.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#19) san01

san01
(PH! addikt)

De nagy verseny megy most, hogy ki mutassa be hamarabb ezt a fos koncepciót.

HTC U11 | Origin: Captain_Adamica

(#20) Obyboy válasza janeszgol (#12) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ezek után már várom a "csak" dejó megjelenését. ;]

___"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban.___________ _______________Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."________________________

(#21) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hiába előzik be, ha a kínai gyártók alsó meg középkategóriás termékei megeszik a Samsung hasonló termékeit reggelire

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#22) Snowy_owl

Snowy_owl
(senior tag)

Noccs után luk. Jólvan, még mindig nincs ezek nélküli normális alternatíva. Meg kell javíttatnom a telefonomat, tokba burkolni, és szétesésig használni. :( Opcionális szelfikamerát a népnek! Legyen telefon se jelzéssel, tehát selfie, és legyen jelölés nélküli szelfimentes telefon. De ha valaki mégis igényli a szelfi kamerát, akkor opcionálisan lehessen a telefonhoz csatlakoztatni a töltő csatlakozón keresztül. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) hemaka válasza san01 (#19) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Akkor legalabb lenne tenyleg lyukas, hogy a nyakbaakasztot bele fuzhetssem, ha mar gagyi legyen funcioja... ja hogy eltori a nyakam a feltegla... szar ugy. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#24) fity

fity
(lelkes újonc)

Nekem eddig a szétcsúsztatható megoldás tűnik a legjobbnak

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#25) enginev3.0 válasza fity (#24) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem meg a noccs

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#26) Cifu válasza enginev3.0 (#25) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én tök jól elvoltam és elvagyok a nagyobb felső kávával... :C

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#27) enginev3.0 válasza Cifu (#26) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én is, nekem tetszik Mi 8, iphone x esetén is

(#28) joey04

joey04
(Jómunkásember)

nem lesz notch! lesz helyette szarabb megoldás! éljen! :DDD

Bazinga!

(#29) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Én már az éveken át tartó pereket és a velük járó semmitmondó cikket várom hétről hétre. :(

Amúgy meg ha a Samu ebbe az irányba megy akkor a szerelmünk barátsággá szelidül pedig 10 éve van samum és mind megvolt a felső kategóriából.

Nubia X na az legalább valami szépség, és nincs lyuk meg notch meg káva és hasonló szarság , mondjuk jack sincs.

[ Szerkesztve ]

Samsung Evo Plus 512gb eladó "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#30) Mennali válasza joey04 (#28) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Miért szarabb?

(#31) joey04 válasza Mennali (#30) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

igénytelen, gagyi szerintem. helyet meg ez is foglal. vagy legyen notch, vagy maradjon keret. vagy várjanak addig, hogy minden mehessen a kijelző alá. a többi megoldás a szememben kuka.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#32) Mennali válasza joey04 (#31) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

"vagy maradjon keret. vagy várjanak addig, hogy minden mehessen a kijelző alá. a többi megoldás a szememben kuka." Nálam igy

(#33) joey04 válasza Mennali (#32) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

rendben. nálad úgy.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#34) 7Heads Drago válasza Herreløse (#11) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

:C :C :C
Szegény...
Én amúgy se alszok... éjszakás vok :)

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#35) fity

fity
(lelkes újonc)

Az biztos hogy a notch is, és ez is rossz megoldás. Hiszen teljes képernyős appok esetében mindkettő elvesz egy csíkot a kijelzőből. Jó az irány(nekem tetszik hogy már szinte az egész előlap kijelző), de az eddigi megoldások nem az igaziak. A kijelzőből ne vegyenek már el. Se szigetet, se lyukat.

(#36) Herreløse válasza 7Heads Drago (#34) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

:Y :D
Az nem jó. Kitartást hozzá.:)

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#37) Cyberpunk

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát nem tudom talán a sziget a jobb, ami inkább félsziget, de ez meg tényleg egy sziget lesz a kijelző óceánban. :D Hátul meg lassan egy pók is megirigyelné azt a sok szemet optikát.

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#38) doooo válasza enginev3.0 (#21) üzenetére

doooo
(őstag)

A hasonló termékeket mégis miben eszik meg? A hasonló termékek lényege, hogy hasonlóak... :U Max árban, de a Huawei félék abban se.

(#39) enginev3.0 válasza doooo (#38) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Pl akksiban, kamerában

(#40) Remusz911 válasza joey04 (#31) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Szerintem ez egy fokkal jobb mint az igénytelen noccs.

(#41) Kölyök1990 válasza Remusz911 (#40) üzenetére

Kölyök1990
(senior tag)

Egy ideig én is kivoltam ettől a noccsos dologtól. Azután p20 pro-m lett eleinte utáltam, utána fel sem tűnt a noccs. Most jelenleg Mate 20 pro-t használok, semmire nem cserélném el. (Ez az "edge" dolog jobban zavar benne)

(#42) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Szerintem ez egész szép megoldás, a hardver is korrekt, csak kár, hogy nem AMOLED kijlezőt kap. Az új UI is jobbnak tűnik az eddigieknél. Még a végén egyszer lesz Samsungom a jövőben :D

(#43) Parallaxis válasza Remusz911 (#40) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

Szerintem ez egy fokkal jobb mint az igénytelen noccs.

Miért is?

A notch-nál megvan a szabad választásod, hogy akarod használni, vagy sem (főleg AmoLED kijelzőknél). Itt meg ha fejre állsz akkor is ott virít egy lyuk a kijelzőn ami mindenképpen zavaró lesz és belerondít a képbe.

(#44) Remusz911 válasza Parallaxis (#43) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Igen ez igaz, de csak androidnál lehet kikapcsolni.

Jó rendben a lyukas kijelző sem jó, az a jó ha előbújik a kamera a kijelző mögül. Van már olyan mobil.

Érdekes hogy mennyire ragaszkodnak ahhoz hogy egy kamera mindig figyeljen téged, gondolom az NSA akarja. Én például annak örülnék ha csak egy képernyő lenne az egész és ha kell előbújik egy motor segítségével a kamera. Vagy akár manuálisan kipattintod, én például alig szefizek, nagy néha ha kell előhívnám.

(#45) Cyberpunk válasza Remusz911 (#44) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A Nagy testvér figyel! Le kell ragasztani, mint a laptopokon. :D

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#46) Remusz911 válasza Cyberpunk (#45) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Igen, figyelhet. Be tudják kapcsolni.

Vannak egyébként kínai mobilok már ahol elbújik a kijelző mögé a kamera, olyat kell venni.

(#47) Keldor papa

Keldor papa
(Jómunkásember)

Ha ilyen lesz az S10, márpedig úgy néz ki, lesz ám a sziget nagyobb is...
Szerintem gusztustalan. Nem jó a notch sem, de ez rondább megoldás.
Szerk.: forrás

[ Szerkesztve ]

Fallout 76 has the best multiplayer experience ever.

(#48) forgonati válasza Parallaxis (#43) üzenetére

forgonati
(őstag)

Majd nézd meg 1 év múlva az OLED kijelződ tetejét, mennyire más árnyalata lesz, az állandóan kikapcsolt felső sáv miatt. Ugyanis a kijelző többi része fáradni fog, míg a felső sáv nem. Tényleg fasza ötlet a noccs.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#49) Remusz911 válasza forgonati (#48) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Azért ennyire nem drasztikus a helyzet, nekem egy 4 éves S6-osom van, tapasztalatból beszélek.

(#50) Keldor papa válasza forgonati (#48) üzenetére

Keldor papa
(Jómunkásember)

Ez már a Galaxy S8-nál nálam észrevehető volt a hülye új képarány miatt... a YouTube-on ugye főleg 16:9-es tartalom van, az új erőltetett képarány meg gyönyörűen nyírja emiatt a kijelzőket. Vagy bele lehet nagyítani, de úgy meg elég sok mindent levág.

Fallout 76 has the best multiplayer experience ever.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.