Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Drakmusz #36 üzenetére

    Nehéz ügy mindig próbálsz kötekedni.Már eddig is kértem SOHA ne szólíts meg megint nem bírtad tiszteletben tartani.Én mindig tartom magam ahoz,hogy nem szólok hozzád kizárólag ha megint KÉRÉSEM ELLENÉRE belém próbálsz szállni .Te sem rendelkezel egyetlen értékelhető fotóval Számora teszem hozzá.Én nekem egyetlen embernek kell bizonyítanom bármit is magamnak neked hahah semmit se .Senki nem szólt megint hozzád a kolléga hszére reagáltam, téged megkért,hogy megvédd?A rokonod ,szerelmed?Vagy nem is értelek.A megállapításaim tények nekem ha ez téged zavar ismételten megkérlek ner írj nekem eddig- ezután sem érdekel legkevéssbé sem semmilyen gondolatod.Remélem mostmár megtalálod a helyed és nem üldözöl tovább .Kezd már ilyen betegesnek tűnő zaklatás lenni .Nem vagy az esetem :R ;] :R További kellemes fórumozást aminek nem én leszek reményeim szerint az alapja bármennyire is tisztel a ragaszkodásod hozzám.El kell ,hogy engedj. :K

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák