Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz d@vee #20 üzenetére

    "Nem csak túltoltad, még azt is eltúloztad."

    Nyilván, szándékosan. Szoktam. Viccből.

    "álunk gyakran van házi kenyér sima elektromos légkeveréses sütőben készítve"

    OK, nekünk gázos, nemlégkeveréses sütőnk van. innentől bukta a gyakorlat.

    nem tudom mit nem lehet azon megérteni (és ez Kelvinnek is szól) hogy a nem lehetből nem lehet ilyen sütőben sült kenyeret sütni. igen mi is szoktunk sütőben sütni kiflit, zsemlét, meg lehet oldani vannak rá trükkök, nagyon finom, ízletes az eredmény valóban.

    kedd este meg varázsoljon a törpöm ha szerda reggelre kenyér kell az asztalra, nekem zsong a fejem mert fél 8-ra értem haza a munkából, azóta hallom otthon a konstans csatazajt és nagyon messze van még a pénteki rozéig.

    (#21) Kelvin : neked volt egyéni szoc problémád amikor elkezdted fikázni az eredményt idetolva az yygggazzyy kézműves kenyeret mer' ez nem túl bizalomgerjesztő és te sokkal jobbat tudsz.

    értem, kézzel dagasztott légkeveréses elektromos linuxévi de ez pontosan olyan kezd lenni mint amikor az iggazzy pingvinesek/audiphilek/egérfagek haragszanak a világra amiért nem mindenki jutott a nirvánába és közben lelkesen szagolgatják az ujjuk végét amit egy jó meleg helyről vettek elő az imént.

    gyors. egyszerű. házi. kenyér. ennyi. nemkézműves. o tempora o mores mit meg nem esznek az emberek anyám add el a házat.

Új hozzászólás Aktív témák