Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joachim21

    senior tag

    válasz Rodi 4.80 #28 üzenetére

    S-széria, és spórolnak a kamerával? Lassan a kisebbekbe már butább SOC is kerül. Nekem a lapos kijelző sem tetszik, de ez is biztos olcsóbban gyártható. A design.... az megint nem nekem lett kitalálva, de ez szubjektív, lehet van akinek tetszik, csak 300K felett már nem ezt várja el az ember. MAjd még az akku mérete lehet egy újabb pofon, ha valaki nem akar 500K-s telefont. Vagy ki lehetne hagyni a fülest és a töltőkábelt a dobozból (mégse az egész töltőt mint az almások): Itt van egy prémiumnak mondott termék ahol fillérb@ßás megy, gondolok itt a műanyag hátlapra. Lesz majd valami szép neve is, ultraplastic21, a karcálló folyékony szilárd kerámia... A Note-t már akkor elcseszték, amikor az akkori leg-leg szériájukból is kihoztak egy látványosan butább verziót. Nem is kellett szinte senkinek. Az csak hab volt a tortán, hogy az EMEA látványosan gyengébb SOC-t kapott mint a Snapdragonos verzió.Nekem a Z sorozat tetszik, csak akkor már inkább veszek egy használtautót annyiért és amatőr rallizni megyek vele vagy driftelni.

    Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

Új hozzászólás Aktív témák