Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Dr. Akula #27 üzenetére

    Akkor megnyugtatlak, van egy folyamat, úgy hívják lemágneseződés, ami miatt semmilyen mágneses adattarolás nem fog ~30 évnél tovább tartani, ha nem írod újra időről időre.
    Ha minden igaz ez a leparkolt vinyora meg jobban igaz mert a fold mágneses mezeje jobban hat álló tányérokra, ha nem jó a mágneses árnyékolás Ez lehet vinyo mágnes szalag vagy amit akarsz. Es nem függ a héliumtól :R
    Ez pedig mint tudjuk a tudjukik csináltak, hogy neked mindig új vinyot kelljen vásárolnod

    Különben szinten zenész, 1999-tol a mai napig kb minden megvan amit megszereztem anno, és nem egy 2TB vinyoval kezdtem, hanem egy 40MB os talán Seagate kollégával, mindent CD-re írattam ki majd aztán DVD-re és amikor volt lehetőség felmásoltam egy merevlemezre amit aztán felmásoltam egy másikra és így tovább.
    Most éppen 2X2TB mert az egyik a backup, de mindkettő külső, mert most éppen 2 lapitopim van

    Szerintem te valamit nagyon rosszul csinálsz ha meg mindig a Matrox 18GB-oson tarolsz mert abban nincs hélium de megbízhatatlan nem kicsit. Szerintem sürgősen cseréld le. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák