Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViSAS

    senior tag

    válasz Zanik #432 üzenetére

    Hát, érdekes ilyen véleményt olvasni, pláne hogy át is érzem, mert én is 5S-ről váltottam 7-re, aztán tavaly 7-ről XR-re 3 tényező miatt: egyik pont a kijelző, második a kamera, harmadik meg a Face ID-s feature az értesítéseknél, miszerint addig nem bontja ki a tartalmukat, amig fel nem ismerte a pofid, így más nem tud "kémkedni", belepillantani.
    3 nap XR használat után ismét bekapcsoltam a 7-est hogy továbbadjam családnak, de tök "ridegnek" tűnt a kijelző, annak ellenére hogy mindkettő LCD. Ettől a szériától kezdődő smart HDR is láthatóan rengeteget segít fényképezésnél, sok részletet előhoz zoomolásnál, nem úgy működik mint a korábbi modellekben.

    Szerintem a mai felsőkategóriás telefonok generációváltásánál a processzorsebességbeli különbséget ma már nem igazán lehet érezni, csak a benchmarkok mutatják ki. Én pl. a 7-es sebességével is elégedett voltam, nem azért váltottam mert lomhának éreztem volna.

    Persze te tudod hogy neked mi a jó, mely featureök fontosak, de biztos éreznéd te is a pozitív változást minden téren 7-ről 11-re váltás során. Bár nem kis pénzről beszélünk..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák