Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz ViSAS #418 üzenetére

    Mondjuk a kijelzőméret egy elég látványos különbség a két modell között. Illetve a processzorteljesítmény is elég jelentősen nőt az A10-ben az A7-hez képest. Persze az A13 is erősebb az A10-nél, csak már nincs olyan vásárlásösztönző hatása (legalábbis számomra).

    Nem azt mondom, hogy nincs előrelépés, azt mondom hogy figyelembe véve a piaci trendeket és konkurensek telefonjait, a fejlődés mértéke nem elég erőteljes ahhoz, hogy azonnal váltani akarjak a 7-ről a 11-re.
    És persze joggal kérdezhetnéd, hogy miért nem váltottam rögtön 5S-ről 6-ra. Egyrészt mert nem cserélek telefont évente, másrészt a 7-esnél éreztem először azt, hogy végre elég kiforrott a 6-os szériával elindított nagyobb kijelzős koncepció.

    A 7-es után gondoltam várok 2-3 évet, aztán meglátom mivel rukkolnak elő. De se a 8-nál, se az XR-nél nem éreztem késztetést a váltásra. Az X és XS pedig az árával riasztott el. Egész egyszerűen több fejlődést vártam volna az Apple-től 3 év alatt. Csalódott vagyok, mert úgy gondoltam 2019-re lesz olyan iPhone, amire gondolkodás nélkül váltanám a 7-est. De nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák