Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz ΞΔGLΞ #277 üzenetére

    Tehát azt akarod mondani, hogy egyformán selejtes szállítmány volt Iphone 6s, Iphone 7 Plus, Iphone 8, Iphone X? Ezt nem tudom egy szállítmány hibájára sűríteni, főleg, hogy ez kb 3 éves ciklust ölelt át, mire céges szinten kimondták, hogy oké, elegük van az iphone-okból.
    Érdekes módon a Huawei Mate 20 Pro szállítmányával nincsenek gondok. Mondjuk én rühellem az EMUI-t, úgyhogy a saját telefonomba raktam a céges sim-et is (hálistennek dual sim-es). Az biztos, hogy a céges használat nem a nagy körmű kis csajok iphone villogtatós használatán alapszik. kemény munkaeszköz, úgyhogy rengeteg email, sok roaming, office365 fiókok, céges management (intune és társai). Értem én, hogy az átlag felhasználó ezeket nem használja, csak több 100e-ért és hangoztatott hatalmas minőségért az ember minimum elvárná ezeket is. Azt már meg sem említem, hogy bebetonozott módosíthatatlan rendszer, korlátolt itunes és társai végképp megölik a használhatóságot. Az külön vicces volt, mikor mutattam a főnöknek, hogy pl az én androidos telómmal pl olyanokat megoldok, hogy mikor a házam közelébe érek, akkor automatán bekapcsolja a számítógépet, és mire beérek már a kész rendszer fogadd az általam kért programokkal amit szintén automatán indít időszaknak megfelelően, és közölte hogy ilyet ő is akar. Iphone-on jah...közöltem vele hogy elfelejtheti amíg ilyen hulladék önkényes zárt rendszerű lesz.

Új hozzászólás Aktív témák