Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz Kristof93 #40 üzenetére

    Hol írtam én netgear-t? QNAP-ról volt szó. Tudja mindezt csak olcsobban jobb HW-el.
    Egy AX82U és egy AC68U volt mesh-ben, amik meg is maradtak, de csak mint meshAP-k, mert nem bírták a sok feladatot.
    A bugos asuswrt-ről nem is beszélve. Tudnék mesélni róla. :)
    Amióta az asus csak meshAP a QNAP pedig az edgerouter, minden ráncom kisimult. Gondolkozok is a két asus eladásán, hogy becseréljem egy másik ilyen QNAP-ra, mert úgy homogén lenne a rendszer, de nem hajt a tatár.
    A tisztán látás végett, nálam 50+ eszköz lóg wifin és rengeteg pocket közlekedik a hálón folyamatosan. Ebbe fulladt bele az AX82U, mint fő router.

    #39 biscuit: Azért nekem még rémlik a bestbuy RT-N18U is, meg van még nálam asus router, ami csak kicsit gáz árazás terén, de jogos... már az AX82U se volt a legolcsóbb és az is elbírta volna a 2,5G portokat.

    #41 C64: Pont ugyanez volt a gondom nekem is. Egy darab 2.5G porttal mit kezdjen az ember?

    [ Szerkesztve ]

  • freemanone

    őstag

    válasz Kristof93 #48 üzenetére

    Micsoda? Mégegyszer a QNAP QHORA-301w amiről beszélek. Teljesen user barát és a cikkbeli routernek az árából kettő is kijön, amivel még mesh wifit is ad. Nem kell válogatnod semmit és küzdened sem. Ad hozzá VPN servert és DDNS-t is.
    Az hogy én mellette megtartottam a két asus-t, mert így azok csak AP-k a qnap meg a router amin lekapcsoltam a wifit, már az én specális esetem, de a QNAP router mindent tud amit ez az ASUS, wifiben minimális eltérés van, de egyszeri usernek ez lényegtelen. Minden másban viszont körbe táncolja fele áron.
    Amit nem tud az az RGB és a gamer feature-ök...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák