Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    Még nem volt pixelem, de most már nagyjából benne vannak azok a dolgok amiket vártam szóval azt hiszem eljött az ideje annak, hogy ezt is kipróbáljam. :C Amire tervezték a telefont azt tökéletesen hozni is fogja szerintem, nem a világot akarja megváltani ezt fogadjuk el az állandó siránkozás helyett. Ha olyan telefon kell amin 5 cm-el odébb van az ujjlenyomat olvasó, vagy fél órával tovább bírja az akksi, vagy annyira gyorsan akarja tölteni az ember, hogy azzal kinyírja idő előtt akkor nyílván nem ezt veszi hanem mást. Ha komolyabb gaming élményt akarok azt meg nem telefonban keresem, hanem PC/konzol vonalon. :D

  • psajti

    aktív tag

    Én még mindig nem értem ezt a "flagship ilyen hiányosságokkal" mizériát. Adott egy SD 765G procis telefon amire a gyártó sosem mondta, hogy flagshipnek szánja ezért nem is csúcs HW-t rakott bele. Sőt külön kiemelte, hogy idén költséghatékonyabb készüléket terveznek kiadni. Igazából csak hozták azt amit már előre beharangoztak. Részemről a a zoom kamera hiánya nem hátrány, rosszabb fényviszonyok között a normál főkamera digitális nagyítással jobb képeket készít mint a legtöbb dedikált 2x zoom a gyengébb érzékelőivel. Itt most adott egy készülék ami egy rétegnek készült, aki többet akar ennél az szimplán mást vesz egy csomó hangzatos de sokszor fölösleges fancy feature-el. Jelenzném ez csak az én véleményem, aki nem várt annál többet a telefontól, mint ami lenni akart. Számomra pont most lett olyan a telefon amire azt mondom hogy szó nélkül lecserélném rá a jelenlegi 11 promat.

Új hozzászólás Aktív témák