Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz ghiottone #49 üzenetére

    Nagy becsben tartom.. Sehol egy törés, se karc.. új tokokat vettem még..
    És továbbra is lehet vagizni, a chop chop és twist effektel.. ezen felül továbbra is tudja ha vezetek és nem tud a bluetooth kihangositóra csatlakozni, mert nem azzal az autóval megyek akkor szimplán bemondja ki hív akarom-e felvenni a hívást, tudok hívást kezdeményezni anélkül hogy hozzáérnék vezetés közben...
    A JEDI touch még mindig elkápráztat másokat ha használom.. áhh... imádom még mindig.. A fényképező jó képeket lő, az előlapi LED flash bőven elég éjszakai képek készítéséhez.. Nincs ok amiért lecseréljem..

    Meg amúgy is mire? Van céges Xiaomi, én akartam... erősebb hardverrel és néha laggol.. a közelség érzékelő naponta szarik be, a wifi érzékenysége is vacak, a kihagosítás ereje béna.. legalább OCCÓ volt..

    Nincs jelenleg a piacon olyan ANDROID-os telefon amire lecserléném. Max Pixel jöhetne szóba annak szar az akku ideje.. ONE+ akkora tepsi hogy külön táska kell hozzá... de egyik sem tudja a hozzányúlás nélküli hívás indítást és fogadást sem.

    Elgondolkoztam egy alma11-en... kaptam használatra egy ideig egy X-et azt a bénázást amit művelek vele hihetetlen... tetszene de hallom hogy az adnroidos alkalmazások LAGGOLNAK az Almás készülékeken... gondolom nem véletlenül..

Új hozzászólás Aktív témák