Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Én még a G2-vel kezdtem a motorolás pályafutásom, imádtam az előlapi dupla hangszórót! Most moto G4 Plus-om van, ami csak tárhelyben akadozik, sokat fotózom és állandóan csesztet, hogy mentegessem át a képeket az sd kártyára ,mert nincs hely (tudom hogy be lehet formázni a memóriakártyát belső tárhelynek, de én a biztonsági mentésekre szeretem bedugni a kártyát adapterrel a laptopba, mert sokkal gyorsabban átmennek az adatok, mint kábelen). Viszont álomszép képeket csinál a 16 megapixeles kamera plusz lézeres autofókusz kombó. Valamint lehet sokak szerint ronda, de én imádom az előlapi ujjlenyomat olvasót, mert vezetés közben a szellőzőrácsra van rakva a telefon, és elég megérintenem a szenzort, felold - lezár a telefon (bár az android auto app elvileg hang alapon is felold, eddig nem jött össze). Hátlapi szenzorral ez kivitelezhetetlen lenne.
    Sokáig szemeztem a G5 Plus-szal, de rosszabb a kamerája. Nem is kicsit. Úgyhogy vártam már az új szériát, de ez is csak 12 megapixeles, plusz 5 megapixeles segéd kamera... Kíváncsi leszek a tesztekre, de nem teljesen értem ezeket a visszalépéseket.... Persze itt előrelépés a duál kamera, de... meglátjuk

    Mindenesetre én megvédeném ezt a dizájnt, valóban más, mint a tucattelefonok, de szerintem azért erre a szériára már elég sokat finomítottak a dolgon, és sokkal praktikusabb az előlapi ujjlenyomat szenzor, mert mindig kézreáll, mindig kényelmes. A hátlapinál meg tapogatózz, főleg ha asztalon vagy autóban felakasztva van a telefon... :C

Új hozzászólás Aktív témák