Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szeko2

    tag

    válasz ConCord #41 üzenetére

    Én a Mate 20 Pro-val használom, nekem kizárólag a BlueTooth rácsatlakozása nem mindig sikeres a frissítés után. Egyébként az óra most is rajtam van, s ha a telefon több száz méterre, és közel megyek, egyből csatlakozik és szinkronizál. Ezzel nincs problémám.
    Csak a szoftverfrissítést követően (eddig 4x frissített 4 nap alatt) csatlakozik nehezen, ekkor 3-4. alkalommal sikerül a BT csatlakozás. Egyébként iPhone 6s-sel nem tudom csatlakoztatni, nem ismeri fel a telefon, pedig a netes infók szerint lehet.

    Van pár dolog, ami idegesít az órában:
    - míg ezt a szöveget pötyögöm a klaviatúrán, állandóan bekapcsol, majd 3 mp múlva lekapcsol a kijelző (be-ki-be-ki-be-ki), nyilván a kézmozgás miatt, pedig nem fordítom magam felé az órát, mégis bekapcsol folyton. Ez étkezéskor, fogmosásnál, gesztusoknál napi általános mozgásoknál is így van (beszélgetek valakivel, gesztikulálok, a másik fél meg nézi az órámat, mert folyton bekapcsol... röhej), míg többször előfordul, hogy magam felé fordítom, és nem kapcsol be.
    - csak néhány kijelzőminta (WatchFace) van rajta, nincs letölthető, szerkeszthető, rámásolható háttér. Az a rossz benne, hogy valami mindig nem látszik a kijelzőn, mert pl. a '"mutatók" eltakarják (lépésszámot, vagy pulzusszámot, vagy a dátumot nem látom). Esetleg az "Explorer" háttérkép jó, azon látszik minden, de hát, nem tudom, az meg elég gagyi háttér egy 80.000 Ft-os órához...

    Valahogy a 80K-s órától kicsit többet vártam volna, de lehet, hogy én vagyok kekec. Kicsit gagyi hatást keltenek az óralapok. Én adtam magamnak 3 hetet, ha november végéig nem barátkozunk meg egymással, akkor a jófogásra megy fel, és bepróbálkozom egy Galaxy Watch-csal (bár az meg állítólag csak Samu telókkal tökéletes).

Új hozzászólás Aktív témák