Hirdetés

2019. február 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Wow. Drága megvenni, de mégdrágább megcsináltatni, ha összetörik. Amúgy ötletes lenne, nah de kinek?

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Samsung Galaxy S8 black

(#2) GeryFlash válasza Mr.Grincs (#1) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Aki nem akar nocsos vagy lyukas ocsmanysagot venni, azoknak :)

Több mindent, kevesebb semmit!

(#3) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Na ezt tedd le úgy hogy ne karcolódjon :K

(#4) SidCorky válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Biztos lehet venni majd a hátlapi kijelzőre is üvegfóliát :D

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ HyperX Cloud II \\ Steelseries Rival 110 \\ LG 22MK430 \\ Samsung UE50NU7022

(#5) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Akkor az örökérvényű: "Bottal nem piszkálnám!" had jöjjön! :R

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#6) TCSZ

TCSZ
(senior tag)

Most őszintén! Egy ilyen telefon mennyire használható? mi értelme van?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#7) gproject

gproject
(fanatikus tag)

nem rossz

Huawei p20, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Xbox One S(g4BorG lvl1 noob)

(#8) rajd válasza TCSZ (#6) üzenetére

rajd
(lelkes újonc)

Én is ezt kérdezem a szelfi kameráról. :DDD

(#9) mizoli válasza gproject (#7) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Nekem is tetszik.

(#10) roli543 válasza TCSZ (#6) üzenetére

roli543
(senior tag)

Ha a hátsó kijelzőt nem használod, akkor olyan mintha nem lenne. Ennyi. Ha meg selfizni akarsz akkor meg ott van.

Mivel a hátlap uveg, ezért édes mindegy hogy van e ott kijelzo vagy nem, mert akkornis üveg. Ha kell nem használod ennyi.

Nekem még mindig szúrja a csőröm hogy alul van az a picike káva :D tudom hogy az Apple vissza hajtja és drágább de akkor a többi gyártó csúcs mobiljai miért nem olyanok?

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#11) gyurma888

gyurma888
(tag)

Kivágott kijelzős ocsmányságok helyett teljesen jó, kár hogy itt nem lesz hivatalosan :(

(#12) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha tudna qi töltést, adnék neki is egy esélyt,h megkapjon. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#13) xmaas

xmaas
(őstag)

Fölösleges drágítás 2 nagy képernyő , törékenyebb lesz stb.. Inkább raktak volna egy apró kis kijelzőt hatra amin simán lehet "szelfizgetni" elvégezni videohívást azt csókolom , ami viszont dicséretes hogy elméletileg egy jobb minőségű hí-fi dac van benne és megvan még a jack csati is

(#14) dlaj válasza xmaas (#13) üzenetére

dlaj
(őstag)

+1
Ja, így csak amoled kijelző pazarlás! 😂

(#15) Pinky Demon válasza gproject (#7) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Kellett ez most? Most megint acsingozhatok egy telefonra, amirol elore tudom, hogy nem valo nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#16) MaCS_70 válasza Pinky Demon (#15) üzenetére

MaCS_70
(PH! nagyúr)

A YotaPhone hátsó eInk kijelzője szerintem sokkal jobb ötlet, valós gyakorlati értékkel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Funtouch-tikus. Ja nem. 207ezerért van pár modell a piacon, persze nem ilyen (értelmetlen,felesleges) kivitelben.

Oneplus 6t 8/128

(#18) mrThomi válasza SidCorky (#4) üzenetére

mrThomi
(senior tag)

siman. 2 oldali folia plusz egy oldalso muanyag keret tok. amint elerheto b20al en ezt kiprobalom

(#19) zsoltti

zsoltti
(senior tag)

Ennek mar latom ertelmet, bezzeg mar ebbe is bele lehetett tenni 3500as akkut, meg 2 kijelzovel is. Es a qi toltes?

Asus Passziv Zenbook ultrabook elado!!! + Gamer Gep bontas

(#20) Pinky Demon válasza MaCS_70 (#16) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

A masodlagos kijelzo hidegen hagy. A kamera tunik jonak es otletesnek, es igy legalabb semmi szukseg a szamomra amugy is ertelmetlen elso kamerara.

[ Szerkesztve ]

(#21) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Csúnya, felesleges, értelmetlen

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#22) csab2

csab2
(PH! kedvence)

Na, most ennek mi értelme van? :F

Gigabyte Brix GB-Bace-3160, iPhone X, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23) gproject

gproject
(fanatikus tag)

review video

[ Szerkesztve ]

Huawei p20, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Xbox One S(g4BorG lvl1 noob)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.