Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Gabes13

Gabes13
(tag)

Az erosebb varians jol hangzik, BB-hez kepest az ara is okes lehet. Varom majd a tesztet, nekem bejon a masina :C

(#2) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Csinin néznek ki, de maradok a KeyOne vonalnál.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#3) Roaming

Roaming
(senior tag)

"Előre 16 megapixeles kamera került, ami ha csücsörítős szelfikhez nem is, videóhívásokhoz biztosan jól jön majd."

:C

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#4) turbulencia8 válasza Xaels (#2) üzenetére

turbulencia8
(őstag)

+1.

(#5) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

"a gyártóra jellemző DTEK-szoftverek is járnak" - mármint az Optiemusra jellemző? Max a brandet jellemző, de az se mert az egész csomag elérhető Playből.

Hová lett a BB... Mindenféle dzsunka gyártók szitázzák a szarjaikra a logót. Bocsánat, de a TCL is dzsunka gyártó, a RIM mobilok árnyékában, hátmég ez. Amúgy tudom, TCL azért nagy név, vannak igényescuccaik, de na...
mondom ezt úgy, hogy tényleg nem vagyok szedres fan, de nagyon komolyak voltak azok a vasak régen.
Dehát ez van, ilyen a piacgazdaság, erősebb kutya ...izé...eszik.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#6) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

A BB áttér az indiai piacra vagy csak ezekkel a készülékekkel teszi ezt?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#7) Xaels válasza moleculez (#5) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

K1 és K2 is komoly cucc. Előbbiből mondjuk inkább a 4GB Ramos verzió, de nagyon egyben van. Nagyon rá lehet kapni a billentyűzetére. A szótár meg álom. Előtte volt Sonym, Samsungom de szinte mindegyiken kikapcsoltam mert zavart. Itt nagyon jól alá dolgozik a kezemnek.

(#8) Azie

Azie
(senior tag)

ennyiért azért van már jobb ajánlat

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9) gsmhuszarka

gsmhuszarka
(újonc)

Jelenleg is a régi BB volt az igazi ..

BB OS még mindig stabilabb mint egy iOS .. illetve biztonságosabb .. :D

Emlékszem mikor BB 10 készülékemen volt jelkód + BB ID , hiába beraktam úgynevezett "DFU" módba, addig nem engedte firmware cserét míg meg nem adtam az adatokat ..

Illetve nem kevés olyan szoftveres megoldásaik voltak amelyeket mái napig Apple megirigyelne :D

:R

Skills : Szervizes[iPhone,iPad,Macbook,iMac,iPod,kiegészítők],BGA Reballing,SMD alkatrészek és más forrasztási műveleteket vállalok,kijelző csere stb.

(#10) kbyte1024 válasza moleculez (#5) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

hatalmas +1,kétszer olvastam hogy ki gyártja?:)) indiai izé...?:) egyre szebb...
140 pénzért vettem 5 napja az S8-am és ezt kb körbeh...zza.....

(#11) kovacs65

kovacs65
(senior tag)

A cikkíró szerintem a horizontális és a vertikális irányokat kissé keveri.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, ők pedig kinyírnak a rutinjukkal! "Jobb ha csendben maradsz és hülyének tartanak, mint hogy megszólalsz és kiderül, tényleg az vagy" Mark Twain

(#12) atosan válasza kovacs65 (#11) üzenetére

atosan
(PH! addikt)

Én is kétszer megnéztem a képet hogy biztos ahhoz írta e a horizontálist

Nokia 7 plus

(#13) Samott válasza janeszgol (#6) üzenetére

Samott
(senior tag)

Szerintem rossz iranybol kozelited meg a kerdest. A BB csak licenszeli a dolgait, szoval az indiai piacon ugykodo gyarto ugy gondolta hogy keszitene BB keszuleket, kifizette a licenszdijat a BB meg elfogadta az ajanlatot (gondolom hulladekhoz - meg - nem adjak a nevuket). Teljesen vallalhato cuccok ezek, a gyarto dontese, hogy lesz-e mas piacon is.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#14) #67417600

(törölt tag)

Volt BlackBerrym a gyártó fénykorában, de ez biztosan nem kéne.. 👎🏼

(#15) quailstorm válasza Xaels (#7) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Én BB Z10-ről váltottam Sonyra, de szerencsére 5.0 fölött fel lehet tenni a BB cuccokat bármire.

Tehát ahhoz a billentyűhöz nem kell BB-t, se kamu BB-t venni, szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#16) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ezmiez?

Norsk kriger

(#17) Xaels válasza quailstorm (#15) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

A fizikai cuccot nem tudod egy appal pótolni. A szótárat persze de ez a kettő cucc együtt ami fenomenális. Ez nem egy sima pötyögős billentyűzet...

(#18) quailstorm válasza Xaels (#17) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

KeyOne-t sose próbáltam de álló qwertyért nem vagyok oda, N900-nak volt jó billentyűje meg szótára nekem.
Álló qwertyből csak 9800 Torchot használtam, az nem jött be.

BB Z10 meg egyáltalán a BB virtuális billentyű meg az egyetlen amit tudok használni, a többin félreütök, nekem borzalmasan nem megy az érintőhasználat. Szóval valahogy a méretezést meg a detektálást is tudják.

[ Szerkesztve ]

(#19) Roaming válasza Herreløse (#16) üzenetére

Roaming
(senior tag)

"Telefon." Vagy mi. :))

[ Szerkesztve ]

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#20) Fall-N

Fall-N
(őstag)

Jól lesilányult a BB. A DTEK csomagon kívül, ami csak egy szoftver csomag, semmi közük hozzá. Még úgy is jobban jártak volna, ha valami ismert gyártóval lepaktálnak, hogy telepítsék előre.

quailstorm: Jó lenne a BB billentyűzet, ha egyszeri fizetős és nem előfizetéshez lenne kötve. Mondjuk ez igaz az egész DTEK csomagra.

[ Szerkesztve ]

(#21) quailstorm válasza Fall-N (#20) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Amit linkeltem, azért egy fillért se kell fizetni. Előfizetős szoftverért kizárt, hogy én pénzt adjak.

(#22) Xaels válasza quailstorm (#18) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

K1 előtt nekem sem volt nagyon az ínyemre, de annyira betelt a pohár az idei MWC után, hogy megvettem a fekete K1-et. Nagyon tetszett és használva nagyon bejött az egész.

Nekem a kedvenc billentyűzetem az Xperia X1-é volt.

(#23) room303

room303
(kvázi-tag)

Az Optiemusnak kizárólag Indiára érvényes a licence, minden a világ "maradéka" a TLC-é. Emiatt kizárt, hogy ez a készülék Indián kívül bárhol hivatalosan elérhető legyen.

BlackBerry KeyOne BBB100-2 / Ohne SIM lock / Android 8.1-ABG366 / SP 2018.09.01.

(#24) -Skylake- válasza kbyte1024 (#10) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Azt az S8 at egy Samsung kereskedesben (vagy hivatalos viszonteladonal) sikerult beszerezni, vagy valami kispesti dzsunkagsmbe 12+24ho sw garival okosba romaniai rommal ? Birom az ilyen osszehasonlitasokat.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#25) janeszgol válasza Samott (#13) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Lehet valóban, ez érdekesen hangzik, erre nem gondoltam. Végül is mindeki pénzből él. :)

(#26) janeszgol válasza Fall-N (#20) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Kezd megint divatba (ezt idézőjelek közé akartam, de szerintem már nincs rá szkség) jönni a butafón. Többek között a Doro márkanév lesz egyre ismertebb. Miért nem tér vissza a qwerty billes BB? Nem kell S800-as bele, meg a franc tudja. 40-60 ezer ft között jöhetne S400-as kategóriával, jó kijelzővel, jó kamerával, android rendszerrel.

(#27) judas13 válasza kovacs65 (#11) üzenetére

judas13
(őstag)

A laptopot megdöntve fekve írhatta a cikket... :B

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#28) Samott válasza janeszgol (#26) üzenetére

Samott
(senior tag)

Talan ezert nem

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29) Xaels válasza Samott (#28) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Ez egy retardált...

(#30) betegphiu

betegphiu
(senior tag)

Fujj de csúnya. szappantartó..

Nem az eredmény a fontos,hanem a győzelem !

(#31) moleculez válasza Xaels (#29) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Nagyon idegesítő, vannak jó videói is, de annyira buta az egész műfaj... Itt szó sincs elvileg tesztről, csak unboxing, meg first impression.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#32) Butcher82

Butcher82
(fanatikus tag)

A gyengébbik változatba a snapi 450 helyett igazán rakhattak volna 625-öt vagy 636-ot, 100k-nál én már elvárnám :)

***Go Ahead Make My Day.***

(#33) -Skylake- válasza Butcher82 (#32) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Snapi 450 = 625 - 10% orajel.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#34) Samott válasza moleculez (#31) üzenetére

Samott
(senior tag)

Ket hetig hasznalta elsodleges telefonkent, amugy kanadai, BB rajongo volt. Szerintem oszinten csalodott.

(#35) Herreløse válasza Butcher82 (#32) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

625? Ne már...ósdi
100 ezerért 660

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#36) Butcher82 válasza -Skylake- (#33) üzenetére

Butcher82
(fanatikus tag)

Oké vili, de a 660-as poént vitte az Evolve X :) Más nem nagyon maradt.

[ Szerkesztve ]

(#37) Butcher82 válasza Herreløse (#35) üzenetére

Butcher82
(fanatikus tag)

A cikk szerint az a 142k-s kategória :) ami szerintem - mezei userként - szintén túlzó.

[ Szerkesztve ]

(#38) Polarstar válasza room303 (#23) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Hát momentán az én kezemben is volt kettő Optiemus Keyone. És igen! Meglepődtem, mert jobb volt mint a TCL Keyone. Más volt a fizikai billentyűzete. Jobb, kellemesebb.
Valszeg szeptemberben már ezeket is lehet kapni itthon szerintem. A benne lévő virtuális billentyűzet pedig a Z10 utódja. Kellemesen hasznàlható felpöckölős billcsi. A Keytwo pedig jó nagyon! :R

[ Szerkesztve ]

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#39) lolal

lolal
(senior tag)

Lassan már egy útszéli hajléktalan is BB-t fog készíteni mert megvette a licenc díjat. Szégyen... Szebb napokat is megélt már a széria. A BB OS-t sem értem miért ejtették. Innovatív volt, lehetett volna vele fejlődni. De ezek a mindenféle nevesincs gyártóval készített licencelt szarok. Vicc. :U

Tudja, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérni fogunk magától valamit.

(#40) quailstorm válasza lolal (#39) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Ejtés oka egyszerű: fejleszteni drága. Droidból legózni olcsó. Tőke elfogyott és mínuszosak voltak.

(#41) turbulencia8 válasza quailstorm (#40) üzenetére

turbulencia8
(őstag)

A fo gond az volt, hogy a 3rd party fejlesztoknek is draga fejleszteni sok kulon platformra. A Microsoft is bukta a WP-t, ott sem volt versenykepes az alkamazasminoseg es -kinalat a droid-iOS paroshoz kepest, pedig ott aztan van toke.

[ Szerkesztve ]

(#42) quailstorm válasza turbulencia8 (#41) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

MS nem gondolta elég komolyan a platformot vezetői szinten se.
Kicsit jobban kellett volna tolni a fejlesztőket pénzzel, meg egyetemi programok szintjén is. Ők megtehették volna, WP8 jól indított hozzá.

MS megengedhette volna hogy még évekig bukjon a platformon, vagy csak presztízsből tartsa fenn.

[ Szerkesztve ]

(#43) csorbajeno válasza quailstorm (#15) üzenetére

csorbajeno
(őstag)

Igaz, hogy telepíthető, de a HUB-ban pl. pont a BBM-et nem láthatod...érdekes.

(#44) quailstorm válasza csorbajeno (#43) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Nem rendszerszintű HUB nekem semmit sem ér, nem használom androidon.
Nekem a pakkból lényegében csak a billentyű volt érdekes. HUB-ot kipróbáltam, konstatáltam, hogy ez egy app, amit HUB-nak csúfolnak, többi nem érdekelt. BBM-ből is kimaradtam, mert túl későn lett egyáltalán BB-m, ismerősöknek meg nem volt.

Z10 amúgy még meg van, nemrég szedtem le az értelmesebb appokat World-ből, aztán remélem a "múzeumban" még sokáig üzemképes marad.

[ Szerkesztve ]

(#45) jeni

jeni
(PH! félisten)

Mi ebben az érdekes ha Europában hivatalosan nem lesz forgalmazva?
Így a cikk is oka fogyottá vált

Samsung SM-G850F Alpha tartozékok eladóak! Prívátban keres!

(#46) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Ez szégyen.

Bazinga!

(#47) Mr. Spock válasza Herreløse (#16) üzenetére

Mr. Spock
(lelkes újonc)

kommunikátor :))

(#48) Polarstar válasza jeni (#45) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Akkor még egyszer: fix, hogy még lehet venni itt-ott boltokban.
Mint ahogy lehet Optiemus és a maláj"only" Auróra mobilt is.
Picit nézz már utána.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#49) ˙??•?*MaxX*?

˙??•?*MaxX*?
(fanatikus tag)

Nekem nagyon bejön. Kár, hogy itthon nem kapni.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> http://goo.gl/wi2DmX | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.