Hirdetés

2018. június 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Juhhé, alsó és felső káva mellé még notch is! :K Zseniális...

https://www.instagram.com/kornenator/

(#2) atosan

atosan
(PH! addikt)

No(tch)s, remélem nem ilyen lesz.

Xiaomi Redmi Note 5A prime

(#3) Divinity

Divinity
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Miért kell ezt a notchot erőltetni? :F :W

.sign{ display: none; }

(#4) marcarc

marcarc
(fanatikus tag)

Egyre inkább úgy tűnik idén nem kell telefont váltani. Akksi csere, oszt jó napot.

(#5) dajkapeter

dajkapeter
(fanatikus tag)

Szerencsére bevásároltam egy V30-at! Ez a G7 undorító...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6) hroberto

hroberto
(PH! addikt)

Már az LG-nek sincs jobb ötlete mint másolni az X-et. Nem elég, hogy csúnya, még gáz is...

ASUS T300 Chi, Galaxy S8, KTM 690 SM

(#7) mg1992mg válasza marcarc (#4) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Hát, áldom a Samsung-ot, hogy nem lépett a notch útvonalra ő is, így le tudom váltani a G5-öt egy S9+-ra, más értelmes telefont még nem nagyon láttam idén...

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#8) laleh válasza Divinity (#3) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Mert behozta az Apple. Lásd nano sim, utána mindenki nano sim foglalatot tett a telójába.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés

(#9) cezarlacrone válasza laleh (#8) üzenetére

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Forradalmi formavilág.........

(#10) Divinity válasza laleh (#8) üzenetére

Divinity
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Jó de annak legalább van haszna, a kisebb sim sose rossz, kevesebb helyet foglal van hely másra.
Ez viszont pont a tartalom fogyasztással, ami a mai legfontosabb dolog ezen a piacon, megy szembe.
Még a 18:9-es képarány is ront rajta (S8 tulajként mondom) a notch meg egyenesen élvezhetetlenné teszi.
Sajnos a múltkor kipróbáltam egy ismerősősöm X-ét és hát nem biztos, hogy én megtudnám szokni. :(

.sign{ display: none; }

(#11) szucsy89

szucsy89
(tag)

Az LG-m sem mostanában lesz :)

SGS8

(#12) Polarstar válasza sheratan (#1) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nagylevegő! Még két év és lesznek nocstalan mobilok újra.
Addig nem kapnak egy vasat sem tőlem ezek a gyártók.

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052

(#13) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

RRRRROOOOOOOOOOOOONNNNNNNDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Azt nem értem, minek a noccs, a V30-nak kisebb,vagy (felül kb) ugyanekkora keretei voltak NOTCH NÉLKÜL
:W :W

[ Módosította: bolondember ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#14) Korbel78 válasza szucsy89 (#11) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

"a találgatás már megkezdődött"
Én azért megvárom, hogy mi lesz belőle mielőtt lemondanék róla.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#15) blagolf

blagolf
(senior tag)

Ha ilyen lesz, akkor ennyit az LG-ről. :W

Üdv, Zoli

(#16) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Gyönyörű telefon lenne notch nélkül. Egy kicsit nagyobb felsőkáva is simán beleférne.

(#17) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Lesz g7 plus?
Ezaz!
:D

Norsk kriger

(#18) sheratan válasza Polarstar (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Vagy ott a V30, ami szebb is, olcsóbb is már, és hardveresen nem mondanám sokkal rosszabbnak, mint amivel idén jönnek ki a legtöbben.

(#19) marcarc válasza mg1992mg (#7) üzenetére

marcarc
(fanatikus tag)

Nekem S8 ról nem opció az S9. :S

(#20) Abus2

Abus2
(lelkes újonc)

Mindenki nyugodjon le. Rögtön mennyien elkezdtek itt fújolni a notchra. Ez még nem a termékbemutató, csak találgatás. Korábban már volt egy hír a G7-ről. Az ottani kémfotókon hagyományos képernyő volt.

[ Szerkesztve ]

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#21) akooos

akooos
(PH! addikt)

Hát ez is notchmány lett.... És ha nem lenne rajta az a xar, akkor is ronda lenne. Hova süllyedt az LG. Mindezt a G4 és a V10 után.. De legalább Ken Jeong bácsi aranyosan beszél a MA-s srácokkal mindig.

(#20) Abus2: azon is ott a notch. Nagyítsd ki a képet, akár világosíthatsz is rajta.

[ Szerkesztve ]

(#22) sheratan válasza Abus2 (#20) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ha megnézed a videót, amiből ez a képkivágás való, akkor nagyon jól látszik, hogy pontosan úgy néz ki, mint a mostani hírben szereplő képen. Bár még ezen a pillanatképen is látszik, ahogy a felső fekete területen jelenik meg az óra és pár egyéb ikon, csak ki van feketítve a notch melletti rész háttere.

(#23) mg1992mg válasza marcarc (#19) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Az S9 széria javarészt nem is azoknak "készült", akiknek S8, Note 8, vagy valami más tavalyi csúcskészüléke van. Az én LG G5-öm már 2 éves, onnan már megéri váltani. Tavalyi készülékről valóban nem, az erről szóló folyamatos rinyát a topicban meg pláne nem értem. No offense, ez nem is neked szólt. :)

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#24) Polarstar válasza Abus2 (#20) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nem figyeltél ugye. :DDD

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052

(#25) Eugene Roe

Eugene Roe
(senior tag)

Nem tudom ki meg nég nyugodt szívvel LG-t venni. Vagy bootloop, vagy beégés szinte garancia... (ips/oled egyre megy)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#26) Abus2

Abus2
(lelkes újonc)

Jól van na. Bocs és ezer jegesmedve. Nem szoktam pixelenként kielemezni a képeket. A loptopomnak egyébként is a kijelző a leggyengébb része.

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#27) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Beszarok egyszerűen. Káva+Notch. Nem valami noname kínai másodrangú gyártótól - azoktól többet nem is vár az ember, hanem LG, Huawei, mindenki megőrült.
Xiaomi közben nem tétlenkedik, tovább kicsinyítni a kényszerű bevágást 0 feles káva mellett, Vivo pedig képernyőbe épített ujjlenyomat olvasóval és kiugró kamerával villog.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#28) RareParrot

RareParrot
(senior tag)

Rakják ezt a nyúlfogat mindenre :DD

(#29) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Most kell G6-ot venni. :K Az egy szép telefon.

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#30) Korbel78 válasza Eugene Roe (#25) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

G4-em van. 2016 januárjában bootloopos lett 10 hónap használat után. A szervíz szó nélkül kicserélte. Már a vásárláskor tudatában voltam annak, hogy mi fog történni a telefonnal, de olyan a supportja az LG telefonoknak hogy nem zavart. Sőt, ha elolvasod a G4 fórumát akkor láthatod, hogy már bőven garancia időn túl (2 és fél év után) is cserélik szó nélkül a telefonokat teljesen ingyen. Más gyártó is megcsinálná ezt?

[ Szerkesztve ]

(#31) aelod válasza Korbel78 (#30) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Más gyártó nem ad ki egy szériát eleve bootlopra hajlamos hibás alaplappal. Szóval ez nem érdem. Ha hibás egy konstrukció azt máshol visszahívják. :K

(#32) #98880768 válasza Juhaszatti (#16) üzenetére

(törölt tag)

:K egyetértek, tényleg szép telefon lehetne, bár notch nélkül meg picit Samsungos (az eleje)

(#33) #98880768 válasza Korbel78 (#30) üzenetére

(törölt tag)

LG szerviz tényleg nagyon korrekt.

(#34) macii97 válasza aelod (#31) üzenetére

macii97
(senior tag)

Még ha csak széria lenne, de a g3, g4, lg féle nexus vonalon végig jelen van az alaplap hiba. Egyszerűen gané volt azl gyártás 3-4 évig...

(#35) #98880768 válasza macii97 (#34) üzenetére

(törölt tag)

Hozzátéve, hogy azért van kivétel, nálunk a 2015-ben legyártott G4 még nem látott szervizt. Persze egy telefon még nem mentesít :R

[ Szerkesztve ]

(#36) aelod válasza macii97 (#34) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

G2 egy piszok jó telefon volt. Sokáig használtam. Igaz ott a kijelző sárgult, szerencsére nekem nem volt ilyen gondom vele.
Az LG évek óta nem találja magát a felső szegmensben. Bár nekem a G6 tetszik nem tudom mennyire elégedettek vele a felhasználók. Közép és alsó vonalon viszont kritikán aluli a termék palettájuk...

(#37) Korbel78 válasza aelod (#31) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

Nagyon sajnáltam volna, ha visszahívták volna, hiszen több mint 2 éve semmi gond vele. Ár érték arányban meg már vásárláskor verte az összes konkurenciát. :K

(#38) Braavos

Braavos
(újonc)

A G6 ehhez képest gyönyörű volt..

Mellesleg valaki elmagyarázná, hogy mi értelme van a notchnak, ha az alsó káván kispályás focibajnokságot lehet rendezni?

[ Szerkesztve ]

(#39) OPiiPO válasza aelod (#31) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

a Note7-en volt az egyetlen mobil amit valaha visszahívtak, de ahhoz fel kellett robbannia - nem divat a mobilvilágban a visszahívás

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#40) aelod válasza OPiiPO (#39) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Igen arra céloztam. Mindegy remélem nem így fog kinézni, ha igen akkor végül is teljesen mindegy melyik flagshipet veszed mindegyik ua. idén. :U Semmi kiemelkedő nem jött idén. Sőt inkább a reciproka: betüremkedő ;]

(#41) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik ez a telefon meg az új Asus-ok is. Nincs bajom ezzel a noccsal :B

LG V30

(#42) atike

atike
(PH! nagyúr)

Notcherű.

...a fenének szálltak fel erre a vonatra... :(

(#43) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Csak remélni lehet, h az Apple következő telóin nem lesz ez a szar betüremkedés és akkor majd a sok nyomorult, birka gyártó is elfelejti. Addig meg vegyen ilyen telót az, akinek hat anyja van.

Lg G3 3/32 Titan

(#44) Juhaszatti válasza #98880768 (#32) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Egy nem edge, hanem sík kijelzős S9 lenne szemből. Szerintem sokan szeretnék :)

(#45) jUUh

jUUh
(őstag)

De legalább akkor alul ne lenne káva... :U

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#46) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Az alja Samsung, a többi iPhone X. Gratulálok az LG-nek, ha csak erre futja. :D Aztán majd kiderül, hogy mennyire valós ez a kép.