Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Vesa #22 üzenetére

    Az evolúciót teljesen felesleges felemlegetni, mert sok köze nincs hozzá. Megnézed a tanulmányi versenyeken jó eredményt elérőket, akkor az adott típusú iskolának megfelelő nemi eloszlása van. Tehát képességeik érdeklődésük alapvetően megvan. Viszont valamiért mire eljutnak oda, hogy ezzel foglalkozzanak elveszítik érdeklődésüket. Ezért gondolják sokan (köztük magam is), hogy az érdeklődés hiánya nem biológiai okokra vezethető vissza, hanem társadalmira. Magam részéről azt mondom, hogy olyan 1/3-2/3-ad arányig egészséges a nemi megoszlás, ha nem magyarázza nyilvánvaló biológiai különbség a nagyobb eltérést. (Pl traktoron való rázkódás okozta meddőség)

    "Semmiféle társadalmi probléma nincsen akkor, ha pl. sokkal több óvónéni van, mint óvóbácsi."

    Engem zavar, hogy nincs több. Miközben felnő a gyerekem, kb én vagyok az egyetlen férfi, aki foglalkozik vele és ezt nem érzem, hogy rendben lenne. Ezen felül szar érzés, hogy alkalmatlannak tartanak egy gyerekre való foglalkozásra és felügyeletre. Ami abból ered, hogy gyakorlatilag nem látnak példát arra, hogy egy apa is képes egy kisgyerekkel foglalkozni.

Új hozzászólás Aktív témák