Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Light Yagami

    junior tag

    Tegnap raktam fel i11-re, nagyon szuper update lett! A fókusz mód és live text zseniális. Minden szöveggel működik, még ha a monitort fotózom, akkor is. A Safarit iszonyú jól megcsinálták full gesztusvezérlésre, a beépített VPN üdvözlendő, az Apple tényleg foglalkozik a privacyvel (bár, még béta van odaírva, szóval vagy működik, vagy nem)! Mintha picit gyorsabbak lennének végre az animációk, nem a megszokott iOS lomha ainmációk vannak már. Vagy csak a telefon lett nagyon pörgős tőle, vagy mindkettő. :D A kamerának pl. csak megérintem az ikonját és már mehet is a fotó, nem tölt semmit. Az új időjárás app külön megér egy misét, mutat hőtérképet, esőtérképet, levegőminőséget is -mutatna-, ha itthon elérhető lenne. Egyedüli hiba az volt, amivel találkoztam, hogy Messengeren nem mutatta az értesítési jelvényt a főképernyőn, ha írtak. Ma reggel frissült, azóta már működik. Kell még 1-2 hét, amíg a lusta fejlesztők updatelik az appjaikat (ha már béta alatt képtelenek voltak). Az iOS15 nagyon jó kis teljesítmény upgrade!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák