Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Z_A_P

Z_A_P
(őstag)

Samsung megteheti, hogy kihoz tobb varianst, es amire rakapnak, azt tartja meg.
Emlekezzunk a megboldogult Bada/Wave csaladra...

OK

(#2) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

Évek óta pedzegette a Samsung a hajlítható kijelzőt (az első "majd jövőre" pletyka talán még 2011-ből vagy 2012-ből származik) aztán mikor végre valóban előálltak valami kezdetleges izével, a huawei ellopta a showt, most meg megy a damage control.

(#3) joey04

joey04
(Jómunkásember)

A Huawei is jön még állítólag egyéb hajlítható cuccal. Csak azok lesznek majd jók, amiknek nem ennyire sérülékeny a kijelzőjük. az meg még idő.

Bazinga!

(#4) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ingyenes panelcsere? Mert ez úgysem törik? ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#5) noro79

noro79
(tag)

Egyszer biztos sikerül

(#6) Tian66

Tian66
(senior tag)

Annyira céltalan ez a hajlítósdi. Annyi minden fejlődhetne. Nagyon halkan súgok, üzemidő...

[ Szerkesztve ]

(#7) Pinky Demon válasza Tian66 (#6) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Nagyon halkan súgok, nem mindenkinek ugyanaz a fontos. Van akit az üzemidő hidegen hagy, viszont szeretne évek óta hajtogatós telefont. Amúgy meg ott az Energizer.

(#8) Armagedown válasza Tian66 (#6) üzenetére

Armagedown
(őstag)

Én egy kisméretű mobilt szeretnék olcsón, a Galaxy S 10E túl drága.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#9) Tian66 válasza Pinky Demon (#7) üzenetére

Tian66
(senior tag)

Igaz, nem vagyunk egyformák. Nem mindenkinek ugyan az fontos. De biztosan többen szeretnének hosszabb üzemidőt mint hajtogatós telefont.

(#10) moleculez válasza Armagedown (#8) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

És nagy. Ha kis teló, akkor olyan 5.2"-max 5.5-nèl álljon meg, persze káva nélkül. Felőlem lehet notch csepp, lyuk, flip, popup.

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#11) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Gyorsan be kellett lógatni ezt is, huawei nagyon elvitte a showt

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#12) prolad válasza Tian66 (#6) üzenetére

prolad
(őstag)

Üzemidőhöz csak egy normálid akksi kell + rendesen megírt szoftver, nem innovációs kérdés, csak nem elsődleges szempont a gyártóknál. Ez a hajlításos dolog szuper ötlet, nekem pont a Fold vonal jön be, összecsukva kis telefon, apró külső kijelzővel alap feladatokhoz, kihajtva meg tablet tényleg nagy kijelzővel. Sokat ingázok melóba (film, net stb. mindig megy) , de bent inkább csak telefonálni meg pár emailt olvasni kell a teló, telitalálat lenne egy ilyen megoldás.

Mostani mobilom meg elmegy 2-3 napot, nekem elég.

(#13) doooo válasza Pinky Demon (#2) üzenetére

doooo
(őstag)

"ellopta a showt" :DDD

(#14) kchris78

kchris78
(PH! addikt)

kalogyetelfont nagyon vennem! fateromnal azota is mukodik a symbianos 6650-es, imadtam!!!

(#15) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Jujj, azon az utolsó képen a Mate X-en éppen az S10+ van?! :DD
Szentségtörés! :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#16) doooo válasza kakuk.tamas (#15) üzenetére

doooo
(őstag)

Nincs is szebb látvány egy Huawei alkalmazott kezében... ;]

(#17) helixP válasza Tian66 (#6) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Még halkabban súgok ez nem így működik.
A 90-es évek óta nem tudnak előre haladni akksi ügyben, és nem azért mert nem akarnak, hanem jelenleg az alaptudománynak elérték a határait. Attól, hogy átirányítod a hajlított kijelzőn dolgozó csapatot a kémiai R&D csapatba, attól nem lesz gyorsabban hatékony akkumulátor.

joey04: Amúgy tudjuk, hogy ezek sérülékenyek? Törni biztosan kevéssé törnek, mint az üveg megoldások, mert nem olyan merevek, a karcolódás persze kérdés.

kchris78: Gratulálok!! Hosszú egészséget neki!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) sKie^ válasza Pinky Demon (#7) üzenetére

sKie^
(tag)

Nyilvan! Kit erdekel ha lemerul 3 ora sot utan, ha lehet hajlitgatni.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#19) Tian66 válasza helixP (#17) üzenetére

Tian66
(senior tag)

Nem állítottam hogy így működik és az akku csak egy volt a megoldandó problémák közül amik általánosan fontosabbak mint a hajtogatás.

(#20) Pinky Demon válasza sKie^ (#18) üzenetére

Pinky Demon
(PH! addikt)

Vegul is kicsit sem ferditesz, igazad van...

(#21) stellaz válasza Tian66 (#19) üzenetére

stellaz
(fanatikus tag)

ok, csak éppen nincs összefüggés a kettő között.

Amúgy nekem a Xiaomi 4000-es aksija már teljesen ok. Egy napot kibír, szinte bármit csinálok vele. Ennyi kell a használhatósághoz. A többi meg már csak a kényelem.

Ez a hajtogatós vonal nekem tetszik. Igaz, egy káva nélküli 5 colos teló már elég lenne, és mellé egy rendes tablet. Nincs igényem menet közben a nagyobb kijelzőre, telefon esetében meg a bonyolultabb megoldásra. De mondom, tetszik ez a vonal, van benne fantázia, lehet ebből hasznos dolgokat is kihozni.

(#22) joey04 válasza helixP (#17) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

A samu pont azért tervezte meg így a Foldot, mert sérülékeny. Már dolgoznak a corningnál egyébként a megoldáson, itt lehet olvasni róla. Ha ezeket megoldják, már életképes lehet ez a kategória.

Bazinga!

(#23) helixP válasza joey04 (#22) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Köszi a cikket!

(#24) etohun

etohun
(fanatikus tag)

Hát a gyűrődést még a foldon sem oldották meg, nem tudom mi lesz a kifelé hajtóssal...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget - Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod? - Megabites ADSL...

(#25) icp1970

icp1970
(senior tag)

Reméljük jó lesz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.