H​i​rde​tés

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) akooos

akooos
(PH! addikt)

Tehát nem széles látószögű lencse lesz benne, hanem teleobjektív? Kíváncsi leszek, hogy mennyire fognak örülni neki az emberek.

(#2) sheratan válasza akooos (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Én sokkal jobban örülök a telének, mint a nagylátónak. Más kérdés, hogy természetesen ebbe is kellett a QHD panel, így ez a telefon is kiesik a lehetséges telefonok listájáról nálam.

Eladó Voigtlander 15mm f4.5 (L39): https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#3) hito válasza sheratan (#2) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Ha a Huawei megugrotta a 3 lencsés kamerarendszert, akkor simán el tudnék képzelni egy LG-t egy normál, széles és tele lencsével :) Nekem tetszene, mert beltérben néha nagyon jól jön a wide is. Egyébként nálam is prioritást élvez a tele.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Érdekes hír, hogy az LG mer meglépni végre egy szokatlant. Sajna csak belpiacos cucc lesz.

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#5) akooos válasza sheratan (#2) üzenetére

akooos
(PH! addikt)

Note 8-ban is van tele kamera, nagyon szeretem is.

Miért hátrány a QHD kijelző amúgy?

(#6) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Samsung te vagy az?

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#7) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem nagyon bejön a wide kamera. Szerintem nagyon haszon tud lenni. Az LG-nek nem a kamerákat kellene cserélgetni hanem bekopogni a Google-nél és elkérni a receptet, hogy kell egy normális kamera szoftot alkotni. Az a vicc, hogy a gyári kamera szofttal a képek nagyon gyengék míg a GoogleCamerával meg már elfogadható kategóriába kerülnek. Ezen kellene nagyon elgondolkodni nem két hetente új variációt kiadni.

LG V30

(#8) doooo válasza akooos (#1) üzenetére

doooo
(őstag)

Nálam máris pluszpontot érdemelnek ezért. Másrészről a P-OLED-ben nem bízok a tavalyi "performanszok" után, és ebben is valószínűleg a régi fejlesztés lesz, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#9) jacis válasza doooo (#8) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

P-OLED-el semmi gond nincs. Ezt elhiheted nekem.

LG V30

(#10) laleh

laleh
(PH! addikt)

Jó újításnak ígérkezik.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés

(#11) Mr Keszi válasza jacis (#7) üzenetére

Mr Keszi
(fanatikus tag)

"gyári kamera szofttal a képek nagyon gyengék" Persze mikor ezt szóvá tettem be lettem találva, hogy mégis mi a f@szra használom fel a képeket, hogy nem felelnek meg.. :U

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#12) jacis válasza Mr Keszi (#11) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Azért nehogy sírva fakadj ;]

LG V30

(#13) WinstonWolf

WinstonWolf
(senior tag)

Mint a bélszín etiópiában úgy kell ez...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14) Mr Keszi válasza jacis (#12) üzenetére

Mr Keszi
(fanatikus tag)

Igyekszem magamban tartani. ;)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#15) joey04 válasza jacis (#9) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

:DDD

Bazinga!

(#16) RetepNyaraB válasza Mr Keszi (#11) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Kicsit gyengébbek. Cserébe (nálam) jobb a színzajuk. Nekem kár a széles lencséért; mindig jól jön, a tele meg egy gagyi telefonra overkill, hacsak nem legalább ötszörös. Olyan meg nyilván nem lesz.
De hát LG-vel sosem a vas volt a bajom, hanem a megalázóan rossz terméktàmogatás.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17) Matada2.3 válasza laleh (#10) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem tűnik valami soknak. Ezért rebrandelni időpazarlás.

Finn the human

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.