Hirdetés

2018. június 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) rdt89

rdt89
(őstag)

Megdöbbentő, hogy a Xiaomi a mai napig olyan alacsony árakkal tud dolgozni, hogy konkrétan a csúcskészülékeiknek a középkategória a vetélytársai (árat nézve). :K

(#2) atike válasza rdt89 (#1) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Igen, ez elég jó, és remélhetőleg hozzánőnek az egyéb dolgokban is a nagyokhoz árváltozás nélkül... :)

(#3) GuineaPigMan

GuineaPigMan
(újonc)

Kíváncsi leszek, hogy hogy fog menni. A Razer szerintem nem aratott valami nagy sikert, bár ott magas volt az ár, és a telefont is egy kickstarteren megbukott kis mobilcég csinálta. A külleme hozzá a gamer dizájnt, ahogy a benne lévő vas is. Sokat szoktam játszani, de valahogy én személy szerint nem vennék ilyen telefont, bár ízlések és pofonok, inkább legyen, szép, elegáns és erős.

P20

(#4) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Erős telefon jó áron,kicsit nagy, vastag,nehéz. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#5) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Gemer mobil BZMG! Gamer mobil!! :W :W :W

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#6) dSERiES

dSERiES
(senior tag)

Nincs RGB = nem gémer :(((

majd ez e :DDD :C

Privát üzenetre illik válaszolni.

(#7) zdanee válasza rdt89 (#1) üzenetére

zdanee
(őstag)

Ennek részben az az oka, hogy a Xiaomi elsősorban nem hardware-központú vállalat, hanem szolgáltatásközpontú. Ez innen nyugatról nem látszik, de akár bukhatnak is a mobilon, a szolgáltatások (MIUI beépített shopja, témák, cloud, stb) hozzák nekik a pénzt. Kb mint az Amazon, a Fire tabletek bár olcsók, de nem $40 olcsók, az Amazon bukik rajta, amikor eladja, de a rajta eladott Prime előfizetések visszahozzák.

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#8) pusszycat válasza dSERiES (#6) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nekem jobban is tetszik. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#9) DamianB

DamianB
(fanatikus tag)

Elvileg 5% hasznuk van arra vannak be állva .
Én szeretem a gamer dolgokat de ezek a gamer telefonokat nagyon fölöslegesnek érzem.

OP3T | Clevo GPU :1080 CPU: 7700k SSD: PM 961 RAM : 16 GB Corsair

(#10) RRamstein

RRamstein
(tag)

Egy rendeljük már van :))

(#11) SkyLine3000 válasza DamianB (#9) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nem tudom milyen lehet az ottani adórendszer, ahol 5% haszonkulccsal meg tudnak élni, kifizetnek belőle mindent és még marad is... Ezek vmit eltitkolnak! :) Próbálnák meg ezt kishazánkban.

Lg G3 3/32 Titan

(#12) RRamstein válasza SkyLine3000 (#11) üzenetére

RRamstein
(tag)

Kínai állam tolja alájuk a pénzt :)

(#13) SkyLine3000 válasza RRamstein (#12) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Akkor ők Kína Mészáros Lőrincei...

Lg G3 3/32 Titan

(#14) ben11 válasza Medocsabi (#5) üzenetére

ben11
(őstag)

Én minden gamernek titulált hülyeségre így reagálok, legyen az szék, fejhalgató, mobil, vagy PC..

(#15) Garrick válasza Medocsabi (#5) üzenetére

Garrick
(lelkes újonc)

Candy Crushban 300fps alatt nincs élet. ;]

(#16) joey04 válasza atike (#2) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Meg ugye valahol az is burkolt áremelés már, amikor kihoznak egy utódot kb. azonos áron, de valamivel gyengébb soc van benne. mint amikor nem emelik a pizza árát, de kevesebb a feltét. :D

Bazinga!

(#17) Lami66 válasza SkyLine3000 (#11) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Nyugodtan lehet velem vitatkozni, de úgy gondolom, hogy ők a nettó nyereséget értik nyereség alatt, vagyis az adózás utáni hasznot. A termék előállítása során keletkezett minden költséget összeadnak (beszerzési költségek, rezsi, bérek, szállítás, és feltehetően ide számolják az adókat is stb.) és erre tesznek rá 5 %-ot.
Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt a kevésnek az 5 %-a = nagyon kevés....de a Xiaomi csak telefonból elad 100 milliót, ami 40 ezres átlagárral számolva akkora állat összeg, hogy annak az 5 %-a kétszáz milliárd forint. Annyiból azért el lehet tengődni állami dotáció nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#18) judas13 válasza Lami66 (#17) üzenetére

judas13
(őstag)

+1

Megjelentek a tőzsdén is. Ott is dollár milliárdokban kell gondolkodni.

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#19) INGJOKE

INGJOKE
(senior tag)

Xiaomi mi mix 2s teszt????????

Troll! Feed them!!! I6 16Gb

(#20) wesder válasza INGJOKE (#19) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Lesz. Türelem.... Vagy olvass mást :U

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#21) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Jónak tűnik az árazás, de nekem egy cápa úszni is tudjon (IP68)!

(#22) Medocsabi válasza ben11 (#14) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

De akkor az Én G6-om is fullgémer, mert nem melegszik, és mindent simán futtat! (jó igaz nem 20centi vastag,meg nincs speckóedition kígyóskorpiós hátlapja)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#23) INGJOKE válasza wesder (#20) üzenetére

INGJOKE
(senior tag)

Olvasnék én szívesen, de reggel óta 3 cikk került fel az oldalra, az meg az én gyengébb olvasási képességem se meríti le... :DD :DD :DD

Troll! Feed them!!! I6 16Gb

(#24) Blizzardking válasza Lami66 (#17) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

"Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt..." az előző rendszer politikusai kaptak 20%-ot.

Medocsabi, ben11 - fogjátok fel úgy, hogy egy erős vas, remek hűtéssel és nagy aksival, hihetetlen áron. Gémer vagy biznisz vagy klasszik vagy retró kit érdekel? Ezek csak cimkék, és ha a mögöttük lévő tartalom jó, akkor mi a baj? (Na jó, a skorpiópókos hátlappal nem tudok vitatkozni, azza szilikon zacsi kell).
Legalább nem csak a külsőségre tették oda magukat, hanem az egész cucc rendben van szvsz.

(#25) judas13 válasza INGJOKE (#23) üzenetére

judas13
(őstag)

:C :C

Igen, tényleg nehéz megbírkózni ezzel a hírdömpingel amit naponta a nyakunkba zúdítanak itt. :D

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#26) helixP válasza INGJOKE (#23) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

De ez mostanában van így, sajnos :(
Lecsökkent a cikkek / tesztek száma, illetve: Három modellt is frissített a Nokia. Ez kiemelt hír? Nanemár.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#27) joey04 válasza helixP (#26) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Engem sem mozgat meg a hír, de igen, az jogosan kiemelt, hogy Nokia frissített több készüléket is.

Bazinga!

(#28) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

Gémer mobil? Ez mit jelent? Simán fut rajta a GTAV?

...bezzeg régen tömör volt a kifli...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.