- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
petymeg
addikt
Gémer mobil? Ez mit jelent? Simán fut rajta a GTAV?
-
joey04
titán
-
helixP
nagyúr
-
judas13
veterán
-
Blizzardking
őstag
Nyugodtan lehet velem vitatkozni, de úgy gondolom, hogy ők a nettó nyereséget értik nyereség alatt, vagyis az adózás utáni hasznot. A termék előállítása során keletkezett minden költséget összeadnak (beszerzési költségek, rezsi, bérek, szállítás, és feltehetően ide számolják az adókat is stb.) és erre tesznek rá 5 %-ot.
Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt a kevésnek az 5 %-a = nagyon kevés....de a Xiaomi csak telefonból elad 100 milliót, ami 40 ezres átlagárral számolva akkora állat összeg, hogy annak az 5 %-a kétszáz milliárd forint. Annyiból azért el lehet tengődni állami dotáció nélkül is."Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt..." az előző rendszer politikusai kaptak 20%-ot.
Medocsabi, ben11 - fogjátok fel úgy, hogy egy erős vas, remek hűtéssel és nagy aksival, hihetetlen áron. Gémer vagy biznisz vagy klasszik vagy retró kit érdekel? Ezek csak cimkék, és ha a mögöttük lévő tartalom jó, akkor mi a baj? (Na jó, a skorpiópókos hátlappal nem tudok vitatkozni, azza szilikon zacsi kell).
Legalább nem csak a külsőségre tették oda magukat, hanem az egész cucc rendben van szvsz. -
INGJOKE
veterán
-
Medocsabi
addikt
-
Fred23
nagyúr
Jónak tűnik az árazás, de nekem egy cápa úszni is tudjon (IP68)!
-
#29263560
törölt tag
-
INGJOKE
veterán
Xiaomi mi mix 2s teszt????????
-
judas13
veterán
Nyugodtan lehet velem vitatkozni, de úgy gondolom, hogy ők a nettó nyereséget értik nyereség alatt, vagyis az adózás utáni hasznot. A termék előállítása során keletkezett minden költséget összeadnak (beszerzési költségek, rezsi, bérek, szállítás, és feltehetően ide számolják az adókat is stb.) és erre tesznek rá 5 %-ot.
Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt a kevésnek az 5 %-a = nagyon kevés....de a Xiaomi csak telefonból elad 100 milliót, ami 40 ezres átlagárral számolva akkora állat összeg, hogy annak az 5 %-a kétszáz milliárd forint. Annyiból azért el lehet tengődni állami dotáció nélkül is.+1
Megjelentek a tőzsdén is. Ott is dollár milliárdokban kell gondolkodni.
-
Lami66
addikt
Nem tudom milyen lehet az ottani adórendszer, ahol 5% haszonkulccsal meg tudnak élni, kifizetnek belőle mindent és még marad is... Ezek vmit eltitkolnak!
Próbálnák meg ezt kishazánkban.Nyugodtan lehet velem vitatkozni, de úgy gondolom, hogy ők a nettó nyereséget értik nyereség alatt, vagyis az adózás utáni hasznot. A termék előállítása során keletkezett minden költséget összeadnak (beszerzési költségek, rezsi, bérek, szállítás, és feltehetően ide számolják az adókat is stb.) és erre tesznek rá 5 %-ot.
Az 5 % csak kis hazánkban tűnik kevésnek, mert itt a kevésnek az 5 %-a = nagyon kevés....de a Xiaomi csak telefonból elad 100 milliót, ami 40 ezres átlagárral számolva akkora állat összeg, hogy annak az 5 %-a kétszáz milliárd forint. Annyiból azért el lehet tengődni állami dotáció nélkül is. -
joey04
titán
Meg ugye valahol az is burkolt áremelés már, amikor kihoznak egy utódot kb. azonos áron, de valamivel gyengébb soc van benne. mint amikor nem emelik a pizza árát, de kevesebb a feltét.

-
Garrick
csendes tag
-
ben11
őstag
-
SkyLine3000
addikt
-
RRamstein
tag
Nem tudom milyen lehet az ottani adórendszer, ahol 5% haszonkulccsal meg tudnak élni, kifizetnek belőle mindent és még marad is... Ezek vmit eltitkolnak!
Próbálnák meg ezt kishazánkban.Kínai állam tolja alájuk a pénzt

-
SkyLine3000
addikt
Nem tudom milyen lehet az ottani adórendszer, ahol 5% haszonkulccsal meg tudnak élni, kifizetnek belőle mindent és még marad is... Ezek vmit eltitkolnak!
Próbálnák meg ezt kishazánkban. -
RRamstein
tag
Egy rendeljük már van

-
DamianB
őstag
Elvileg 5% hasznuk van arra vannak be állva .
Én szeretem a gamer dolgokat de ezek a gamer telefonokat nagyon fölöslegesnek érzem. -
pusszycat
nagyúr
-
zdanee
őstag
Ennek részben az az oka, hogy a Xiaomi elsősorban nem hardware-központú vállalat, hanem szolgáltatásközpontú. Ez innen nyugatról nem látszik, de akár bukhatnak is a mobilon, a szolgáltatások (MIUI beépített shopja, témák, cloud, stb) hozzák nekik a pénzt. Kb mint az Amazon, a Fire tabletek bár olcsók, de nem $40 olcsók, az Amazon bukik rajta, amikor eladja, de a rajta eladott Prime előfizetések visszahozzák.
-
dSERiES
senior tag
-
Medocsabi
addikt
Gemer mobil BZMG! Gamer mobil!!

-
pusszycat
nagyúr
Erős telefon jó áron,kicsit nagy, vastag,nehéz.

-
GuineaPigMan
tag
Kíváncsi leszek, hogy hogy fog menni. A Razer szerintem nem aratott valami nagy sikert, bár ott magas volt az ár, és a telefont is egy kickstarteren megbukott kis mobilcég csinálta. A külleme hozzá a gamer dizájnt, ahogy a benne lévő vas is. Sokat szoktam játszani, de valahogy én személy szerint nem vennék ilyen telefont, bár ízlések és pofonok, inkább legyen, szép, elegáns és erős.
-
atike
nagyúr
-
rdt89
veterán
Megdöbbentő, hogy a Xiaomi a mai napig olyan alacsony árakkal tud dolgozni, hogy konkrétan a csúcskészülékeiknek a középkategória a vetélytársai (árat nézve).

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 830 G5 13,3" i7 8650u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5401, 90% AKKSI
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 9 5950X 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



Próbálnák meg ezt kishazánkban.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





