Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz nemlehet #26 üzenetére

    azért a vezetékes vizet ne hasonlítsuk már ehhez, mert nagyon nem ugyanaz a kategória. én abban hiszek, hogy ha valamit értelmesen akarsz csinálni, akkor igenis meg kell tanulni az alapjait. egy csomó konyhai kellék létezése például arra az egyszerű okra vezethető vissza, hogy az emberek nagy része sose tanul meg normálisan a késsel bánni és nem vesz egy rendes konyhakést.
    visszautalva az autós analógiára, nyilván van szervó a kocsimban, de tudom, hogyan kell elkormányozni egy olyat, amiben nincs, hogy ne szakadjak meg közben. automata váltó is van, de ha beülök egy kézis kocsiba, megtalálom a kettest és nem bakkecskézek. tüzet is tudok gyújtani gyufa és öngyújtó nélkül és nem csak elméletben, hasznos volt már párszor, és a grillezéshez se kell 50-70-100e Ft-os grill, elég egy gödör és egy rács, meg némi fa.
    én nem tudok azonosulni azzal, hogy vegyük körbe magunkat mindenféle high-tech szarral, csak azért, mert megvan rá a lehetőség, mert ezzel pont azt nem tanuljuk meg igazán, amit szeretnénk csinálni. és akkor leírom még egyszer, nem a hűshőmérővel, mint eszközzel van a gond, azért nagyon kíváncsi lennék, hogy hány sztárséf nézegeti a telefonját a sütő, vagy a serpenyő helyett, mikor használja. azt meg megint nem mondta senki, hogy 15K/kg-os árú bélszínnel kell kezdeni a pályafutásunkat, eleve lehet nem is marhával, hanem mondjuk tarjaszeleteket kell sütni, aztán ha az már megy, akkor lehet továbbmenni. én tudod mivel kezdtem a főzést 16 évesen? tojással. amikor már meg tudtam csinálni egy rendes lágytojást, omlettet, akkor mentem komolyabb dolgokra. fokozatosság, alázat, ezek kellenek a főzéshez, nem 85 ezres BT hűshőmérők.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák