Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Cyberpunk #27 üzenetére

    Én pont az előrendelésben vettem meg, két éves M kategóriás előfizetéssel 111 992 Ft, ennyit még éppen megér számomra. A havidíjam eddig is ~7500 körül volt (RedBull csomag) 200 perc beszéd, 200 sms/mms és 500MB net ami járt.

    Most kb. max egy ezressel lesz több a havi, amit még éppen tolerálni tudok. Igaz azt a 200 sms-t vagy mms-t buktam, viszont net meg 2GB jár, és egyébként is az elmúlt 2 évben kb. ha 6 mms-t küldtem, sms meg jó ha havi 5-6 elment, inkább netezni szoktam sokat, az 500MB odafigyeléssel épp elég volt. A havidíjban még benne van a Deezer, próbáltam, tetszik, de ha ki lehetne szedni és ennyivel kevesebb lenne a havidíj akkor kiszedetném, csak nem akartak belemenni :)

    Persze én is jobban örülnék egy havi 4-5e közötti összegnek, csak nincs olyan normális csomag ami nekem megfelelne, ki van ez találva rendesen, mindegyiknél. Néztem a T-nél hasonló havidíjú csomagban, a telefon is drágább (jóval), a havidíj is, és még annyit se kapok mint itt. Vagyis net kevesebb (750MB) de van választható ingyen opció 50/150sms-el.

    Persze ha nem lett volna ez az előrendelési akció akkor nem vettem volna meg, inkább megvártam volna amíg függetlenül lemegy az ára hasonló szintre, vagy megvártam volna a következőt. Egyébként általában is úgy járok, hogy egyszer előfizetéses, aztán független telefon, felváltva :).

    Szerintem így, ebben az előrendelési akcióban tolerálható árak voltak. De ez az én véleményem.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák