Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz ForRedGlory #6 üzenetére

    Most lett vége, bár nem tudjuk meg, hogy milyen catering szolgálja majd ki a meghívott újságírókat :DDD

    Kár hogy nem nevettem ezen a 16 -> 32 GB-ra váltós slideon: "az alap model 16, jah mégsem, csak vicceltem, mert 32" Már rég ekkorával kellett volna adni az alapot. Az új fényes fekete szín egyébként király, végre a keret is fekete lett, így már üt.

    Amúgy összefoglalom a lényeget:

    Amazing, beautiful, widecolor gamut, 6 lens camera, truly amazing, sharper, more black, re-invented, pikachu!, super mario run (ez legalább poén), fantastic, 40-(50?)% faster, 25% brighter éééés: "the most fastest processor ever in smartphone" ;] Komolyan úgy érzem utána magamat, mint egy agymosott, aki 24 órája a Top shop csatornát nézi. :(

    A végén lévő Sia-s bohóckodást csak én éreztem kínosnak? Főleg az első klipp képi világa volt nem igazán ide illő....

    De a watch legalább tetszett.

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák