Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz #24536576 #10 üzenetére

    Ha az egészet nézed, olyan sok nem marad. De amúgy se hiszem, hogy ez ilyen megsajnálom alapon kéne mennie... Ne menjünk át ebbe a vonalba...

    Ha ismered a szakmát, és mondjuk van rossz tapasztalatod, azt ne húzd rá az egész szakmára.. Tudok róla mesélni, ha személyeskedő hangnem nélkül is érdekel a dolog...

    Ja igen, oktató vagyok... Köszi a sajnálatot, nem erről szólt a dolog. A taxis is jól keres... Inkább jobbanm van taxis ismerős, gond nélkül venni fogják a (Robert d)e-Niro-t

    Ott indul a dolog, hogy 1 hónap így kezdődik:

    Befizetsz 50 ezer forintot.
    Telefonszámla: 6 ezer mondjuk
    Biztosítás: 3-4 ezer forint.
    Könyvelő elkér 5 ezret
    Tehát ha nem csinálok semmit , akkor ki kell fizetnem kb.: 65 ezer forintot

    Üzemanyag 1 hónapra: kb 120 ezer forint.
    Amortizációtól tekintsünk el, jelentős értékvesztése van a járműveknek. ( havi 50 ezer forintot teszek el javítási költségalapba, ha bármi adódna, szokott azért egy-két dolog kopni a vason)

    1 hónapról beszélünk. Ja , hogy lehet vele keresni, tény, nem kevés ideget meg lehet enni vele amúgy.

    Fizetés kb 20-25%-a megy el üzemanyagba kb. Ja és 192 óránál nem lehet többet dolgozni 1 hónapban.

    Lehet matatni a másik zsebébe, de én azért nagyon haragszok, ha valaki leszólja a szakmám.. Úgy, hogy én pl. videós oktatást teszek mellé, magyarázó, direkt tematikus órákat stbstb... Lehet nem vagyok több senkinél, de nagyon szívesen lennék több egy olyan szolgáltatással, amit felár nélkül oda tudok tenni...

    Végülis ez is egy munka, amit úgy néz ki, hogy Te lenézel.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák