Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Cifu #47 üzenetére

    A notch egy olyan dolog, amit tévesen értelmeznek. Természetesen az nem jó, hogy "kitakar" a kijelzőből, de szerencsére ez nem is igaz. Itt egy példa:

    Miért is lenne jobb notch nélkül? Az a terület bizony akárhogy is nézem, plusz terület. Sokan felhozzák a videókat. Igen ám, de a fenti példát látva valójában az a nézet lenne a default a notch nélküli telefonokon, amit a notchos telefonon érsz el, amikor összehúzod a videót, hogy ne takarjon ki belőle a notch, hiszen a képernyőarány miatt pl egy notch nélküli note 9-en is össze kell húzni, mert fullscreenben levág az is a videóból. Kellett kis idő, de a gyártók arra is rájöttek, az értesítéseket hogyan oldják meg. Talán még itt van némi kompromisszum továbbra is, de máshol nincs.

    a jackről meg már írtam, én pl. már vagy 3 éve bt fejest használok, akkor is, ha éppen telefonom van, amin van jack csati. ha csak annyit elértek vele, hogy +1 mah-t sikerült nyerni a telepnél, nekem már megérte.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák