Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz tomboy0013 #20 üzenetére

    Meg még egy személyemben. Alig vont telefonom, amit tokban tartottam. Igaz, szinte mindhez volt tok, és amikor pl. kimegyek az udvarra dolgozni, falazok, flexelek, stb. akkor bele is rakom a telefont, de egyébként csupaszon, kijelzővédő üveggel van csak. Kivéve most az A8-at, mert szerintem még a vaj is megkarcolja a hátulját. Az előlap kiválóan ellenálló, a hátlap förtelmesen gyenge üveg. Nem értem a Samut, miért csinálják ezt így. Nem férne bele legalább egy közepesen minősített GG vagy egyéb a hátlapba? Pedig a dedikált zseb nálam is megvan. Mondjuk rendeltem rá carbon mintás (fujj, de nem találtam mást) fóliát, tegnap megérkezett, ma már tok nélkül van ez is.

    Egyébként meg ha az utcán nézel körül, akkor azt is látod, hogy szinte nincs telefon törött kijelző nélkül, úgyhogy ennyit arról, ki mennyire tud és akar vigyázni akár egy többszázezres telefonra is. A Redmi Note 4-em majdnem másfél évig tok és kb. egy évig kijelzővédelem nélkül volt a zsebemben. Nem csúszott ki sosem a kezemből. A Mi A2 lite szintén tok nélkül volt. De visszafelé nézelődve (Ericsson T20, Ericsson T20s, Sony Ericsson T610i, Sony Ericsson W300i, Samsung Omnia, Samsung Wave, Samsung B2100, Motorola Defy, HTC EVO 3d, Sony Xperia ION, Motorola RAZR i, Sony Xperia Z, LG Optimus G, Asus Padfone 2, Motorola Moto G, Sony Z1 Compact, Sony Z3 Compact, Asus Padfone Infinity 2, Samsung Galaxy A7 15, LG G Flex 2, Lenovo Vibe Z2 pro, Sony Z2, LG G4, Xiaomi Note4, Moto X4, Xiaomi Note4, Samsung J3 16, Samsung A3 17, Xiaomi A2 lite, Samsung A8) az Omnia volt tokban a rezisztív kijelző miatt, a G4-re volt vagy 3 hátlapom, de az sem tok, és ennyi. Amit ezek közül eladtam, azt mindet megközelítőleg olyan állapotban, ahogy megvettem, amit nem adtam el, az meg vagy rokonoknál van használatban (Moto X4, Mi A2 lite), vagy fiókban sértetlenül (Z1C), vagy kissé viseltesen (a koruk miatt is érthető: W300i, T20, T20s). Egyedül a B2100 viseltes, de leginkább az is azért, mert nagyon csúnyán öregszik a gumírozott borítása a polcon állva.

Új hozzászólás Aktív témák