Hirdetés

2017. augusztus 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) juuzer

juuzer
(senior tag)

Csak szerintem hasonlít picit a Lumia 640-re elölről? :DD

Vamos a la playa.

(#2) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)

Emlékszem tavaly pont azzal "durrantott" az LG, hogy korábban mindig a Samu aktuális csúcs Galaxy-ja jött, és utána csak az aktuális csúcs LG G széria, míg 2016-ban fordult a kocka. A durrantás ugyebár olyan jól sikerült, hogy azóta is a G5 fiaskóján röhögne a fél net, ha a Samsung meg sajnálja őket, és ellopja ezt a kevéske örömöt is az LG-től a kirobbanós Note 7-el.

Vajon visszatalál még az LG G2 / G3 széria sikeréig? Ha azzal indítanak, hogy há-há, hamarabb jövünk ki, mint a Samu, az szvsz pont nem jó ómen... :U

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#3) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Kell bizony a korai megjelenés, ha nem akarnak a Samu árnyékában fagyoskodni.

Huawei P9 blue

(#4) Ixion77 válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére

Ixion77
(senior tag)

Hacsak nem lesz ez a megjelenés is úgy "korai", ahogy a V20 "megjelent" augusztusban, aztán novemberben már volt is a világnak olyan része ahol kapni lehetett...

(#5) Dr. 444Hertz válasza Ixion77 (#4) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Hát igen, a V20-at jól elcsesszentették termékpolitikailag.

Huawei P9 blue

(#6) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Külsőre látom a biztos unalmas külsőt választják. :)

══════ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ══════ Ducky Shine 5 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4

(#7) Luck Dragon válasza hemaka (#6) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Pont ez jutott eszembe nekem is. De összeségében még így is szebb lesz mint a G5.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#8) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Durrantsanak, durrantsanak....csak aztán jó is legyen!

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#9) snorbi82

snorbi82
(senior tag)

Izlések és pofonok.. Ezt nem azért mondom, mert LG készüléket használok, de ha egy Samsung és LG egymás mellett lenne biztos, hogy nem Samsungot vennék. Nem tudom megmondani miért, de egyszerűen a Samsung nálem nem okés.
Elenben, ha így fog kinézni a G6, akkor még mindig maradok G4-nél, de Huawei Mate 9 Pro készülék jönne magyarba (sajnos a Huawei azt mondta nem fog) akkor azt vennék.

HTC Desire S -> Lg Optimus G -> LG G2 -> LG G4 -> Huawei Mate 9

(#10) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

"G6-nak fogják hívni a G5 utódját"
Erre senki sem számított. :)

(#11) aprokaroka87 válasza Fejvadi (#10) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Cseszd meg.
Azt hittem LG G5 ultrabrutal 7-1 lesz a neve.

(#12) macii97

macii97
(senior tag)

A tuti recept a G3 háza lenne full fémből a hátlapi gombokkal, kb 3500ös akkuval, snapi 835tel, 6 giga RAM-al, a többi csúcs alá belőtt árral (akár 10-15% is nagy előny lehetne) ahogy régebben is tették. De letértek erről az útról, amit nagyon sajnálok :(
Egyszerűen nem értem, ha van egy bevált, egyedi design, miért dobják el? Mondjuk a g5 alias E.T. is felismerhető, annyira ronda és bazári.

ONEPLUS 3T & Samsung Galaxy Tab S 10.5

(#13) Dr. 444Hertz válasza aprokaroka87 (#11) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Én G8-ra számítottam.
Mert az S7 és i7 után gáz a 6-os szám...

Huawei P9 blue

(#14) aprokaroka87 válasza Dr. 444Hertz (#13) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

A G8 csúcsra csak G8-al lehet belépni.

(#15) Dr. 444Hertz válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Hm. Akkor kell majd egy CE régiós változat V4 néven.

Huawei P9 blue

(#16) Reinkz válasza macii97 (#12) üzenetére

Reinkz
(senior tag)

Egyszer csak rájönnek ..
addig maradok G4-nél csak 7.0-t dobhatnák rá lassan

LG G4

(#17) Fejvadi válasza aprokaroka87 (#11) üzenetére

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Tévedtél. Megmondta a főnök, eddig titok volt. :D

(#18) GoodOldTimes

GoodOldTimes
(Ármester)

Szerintem a Lapcsaládnak lassan ilyen címeket kéne adnia:

Bemutatták a LG G6-ot. Ami ezután történt nem hiszed el! /És egy horrorképet kirakni/.

/több kattintás/

Pure Zyra Power

(#19) beccyboy válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére

beccyboy
(senior tag)

Ha nem akarnak a Samu árnyékában fagyoskodni, akkor legrosszabb esetben majd melegednek a tüzénél.

Caffeine addict.

(#20) Dr. 444Hertz válasza beccyboy (#19) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

:D

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 blue

(#21) Quqesz válasza beccyboy (#19) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#22) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

Ez eddig sem volt titok, hogy Márciusban fog jönni. Minden évben egy hónappal előbb érkeznek az LG csúcsmodellek, mint az előző.
Sőt! Akár hiszitek, akár nem, a G7 2018 Februárjára várható! :D

Ki mint web, úgy adat.

(#23) laleh

laleh
(PH! addikt)

Várjuk sok szeretettel!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Okos enged, szamár szenved. :)

(#24) csakany2001

csakany2001
(fanatikus tag)

A formaterv tetszik de így hátulról valamiért a N6P ugrott be(mondjuk az se rossz),remélhetőleg méltó utódja lesz a G4-nek mert a G5 számomra csalódás volt.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik.LG Nexus 5X

(#25) papi77

papi77
(PH! addikt)

Jöjjön csak...majd fél év múlva veszek is egyet.

"didzsééé bobó"

(#26) Mr. Sword

Mr. Sword
(újonc)

Várom nagyon. Öregedő G3-mamat ideje lenne leválltani.
Vajon igaz a 18:9-es széles kijelzőről szóló hír?

(#27) Inkvizitor1

Inkvizitor1
(kvázi-tag)

Szerintem jó lesz.

Nietzsche mondta 1882-ben: "Az Isten halott". Aztán 1900-ban az Isten azt mondta: "Nietzsche halott".

(#28) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Hardveresen biztos jo lesz. A kulsosegekre vagyok kivancsi, valamint a kijelzojere, hogy mit fog kapni. Ezen mulik nalam hogy decemberben kihozom vagy sem.

HTC U11 silver(blue) + Redmi 3 grey & Huawei P9 grey

(#29) Ixion77 válasza Inkvizitor1 (#27) üzenetére

Ixion77
(senior tag)

...félnetek :)

(#30) slimshady

slimshady
(senior tag)

A vízállóság nem lenne hátrány.

üdv.: SlimShady

(#31) dutrás

dutrás
(fanatikus tag)

Nem hinném hogy az a kis időbeni előny sokat hozna a konyhára. Nagy baki volt a g5.

(#32) mjani1172

mjani1172
(senior tag)

Hogy a telefon milyen lesz még nem tudom,de az elképzelés baromság. Nem jelent semmi előnyt, inkább hátrányt. A vásárlók meg fogják várni a samsungot, és azt fogják venni.Az LG vezetése folyamatosan rossz döntéseket hoz.

(#33) a.sebi válasza hemaka (#6) üzenetére

a.sebi
(őstag)

en a v10 ota nem értem miert nem az az abszolút csucsnodelljük a v10 mellett nekem a g4 egy kozépkategóriàs semninek tűnt !
De magyarországon egy szaros tokot nem tudtam venni aba v10hez.

BMW 530i e60, xbox one, ,lg 47 3d led, galaxy note 4, xbox: sebisiokt

(#34) Chevalier

Chevalier
(tag)

Az S8nál annyi futurisztikus firlefrancról hallani hogy már a G6 előlapja láttán félek hogy sokan nem találják majd elég innovatívnak

[ Szerkesztve ]

(#35) atike

atike
(PH! kedvence)

Várom, hogy merre mozdulnak a G5 után... Remélhetőleg új irányba... :DDD

A V20-at hozhatnák már akár csak Európába is, de kis hazánkba még inkább... :) Egyszerűen nem értem, miért kellett azzal ilyet lépniük. Magukat szívatják? :F

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#36) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

LG G5.2 ;]

Remelem visszaternek a G szeria regebbi modelljeinek utjara, es nem vilagmegvalto okossagot, vagy szemfenyveszto folosleges baromsagokat akarnak megint kihozni.
Azt meg jol tennek, ha a Samu elott jonnenek ki, mert szvsz epp eleg vasarlot tudnak nyerni ezzel, amire most szukseguk is lenne.

De mintha mar tavaly is ez lett volna a hir, hogy elobb jonnek...aztan kesobb jottek...joval.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#37) stemplar07

stemplar07
(senior tag)

:-) kb 4 nap V20 használat után írom ,.........hogy egy vízálló házba , ugyanazt a hardvert (amit a V20-ba beletettek ..hang,kamera-ami nem lóg ki ..,egy jó aksi ..stb.) pakolva egy 5,2 -es kijelzővel ..nem modulárisan .. :-) jól árazva ... esélyük lenne helyrehozni , amit a g5-el elrontottak ..

[ Szerkesztve ]

Samsung Glaxy S8 ( 7.0-XEH XXU1BQCI) Samsung Galaxy Tab S2 VE ( 7.0-T819XXU1APK3 )Fiio Olympus 2 ,B&O PLAY Earset 3i , ATH-AD990x , ATH-MSR7, Lg HiFi+ B&O , Astell & Kern XB10

(#38) stemplar07 válasza atike (#35) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

:-( Sajnos nagyon kicsi az esélye ,hogy az EU-ban forgalomba lesz a V20 , .. ez az info mindenhol .. a magyar nyelv , bár rajta volt a dobozán , mégsem elérhető (nem mintha akkora gond lenne), írtam emiatt az Ausi Lg-nek de válaszra sem méltattak :-)
USA , Távol kelet , Ausztrália , Dubai ,Törökök , itt rendelhető egyenlőre ..

Samsung Glaxy S8 ( 7.0-XEH XXU1BQCI) Samsung Galaxy Tab S2 VE ( 7.0-T819XXU1APK3 )Fiio Olympus 2 ,B&O PLAY Earset 3i , ATH-AD990x , ATH-MSR7, Lg HiFi+ B&O , Astell & Kern XB10

(#39) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Tavalynál csak nagyobbat lehet dobni, bizakodó vagyok! :)

Finn the human --> Huawei G8

(#40) bteebi válasza dutrás (#31) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Komolyan nem értem, hogy mi a gond a G5-tel :F. Szerintem jól néz ki (szemből mindenképp), és amennyire emlékszem, a tesztekben se szerepelt rosszul. A modularitás csak egy plusz fícsör volt, amit nem kellett senkinek se használnia.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#41) csorbajeno

csorbajeno
(fanatikus tag)

A kinézete egész jó, ha tényleg ilyen lesz. A többi meg már csak a gyártósoron fog múlni.

(#42) Kasya válasza bteebi (#40) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Pont ezet voltak a problemak. A kulso sokak szerint nem megnyero, illetve azt hallani, hogy a szetszedheto haz nem passzol tokeletesen, vagy mocorog, esetleg hezagos.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#43) bteebi válasza Kasya (#42) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Mondjuk az tényleg nagyon gáz, ha illesztési problémák voltak... Pedig elég nehéz elképzelni, mert minimum tized, de talán inkább század mm pontosságot várnék el egy csúcstelefontól (vagyis a gyártósortól). Szemből amúgy szerintem kb. semmi baj nem volt vele. Hátulról lehetett volna szebb is, de azt úgyse nézegeti az ember. Láttam képeken is, meg élőben is G5-öt, egyáltalán nem tűnt problémásnak. Mindenesetre ne azért legyen szar, mert valakinek nem tetszik :N. Az ilyenre azt mondják, hogy nem tetszik, nem pedig azt, hogy nem jó, a kettő között van némi különbség :U. Nem egy tökéletes telefon, de rossznak semmiképp sem nevezném.

Akinek amúgy elsősorban az számít, hogy hogy néz ki egy telefon, az vegyen Vertut tízmilláért, QVGA kijelzővel, 4 GB ROM-mal, g-s WiFi-vel, meg 2.0-ás Bluetoothszal :B.

[ Szerkesztve ]

(#44) Dr. 444Hertz válasza bteebi (#43) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Akinek a kinézet fontos, az biztos, hogy nem Vertut vesz ;] :C :D

Huawei P9 blue

(#45) Dr. 444Hertz válasza GoodOldTimes (#18) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Bemutatták az LG G6-ot.
Ami ez után történt, nem hiszed el:
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 blue

(#46) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#45) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

:Y

HTC U11 silver(blue) + Redmi 3 grey & Huawei P9 grey

(#47) Kasya válasza bteebi (#43) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Volt meg asszem alaplapi elhalas es kijelzo problemak is. De a topikjaba erdemes beterni, ott kap pontos kepet az ember.

(#45) Dr. 444Hertz: csinalod itt a "feszkot" ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#48) Dr. 444Hertz válasza Kasya (#47) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 blue

(#49) bteebi válasza Dr. 444Hertz (#44) üzenetére

bteebi
(PH! addikt)

Nyilván poén volt. Tőlem kevesen rühellik jobban a Vertut... Szar és ronda,cserébe bűn drága. Ha szép és jó lenne, akkor még talán el is tudnám fogadni, hogy van olyan hülye, akinek megér egy "dísztárgy" 5-10 millát, az általam linkelthez viszont már full kreténség kell.

(#50) Dr. 444Hertz válasza bteebi (#49) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Átjött a poén, csak még annak is borzasztó a teló :D
Abból a pénzből már egy kisebb lakást lehet venni...
+ Egy ugyanolyan tudású 5ezer forintos Alcatel telefont :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 blue

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.