Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Pikari #44 üzenetére

    Csak azt értsd meg, hogy a ~10 (vagy még több...) éves cuccok már nem életbiztosítások. Oszt ha meghal, ami folyamatos használat mellett egyáltalán nem kizárt, akkor mi van? Megérte végül spórolni azon az egy-két Szent Istvánon? Mert így gari helyett a kukába megy.

    Én inkább a valós igényeket mérem fel először, és ahhoz igazítunk utána mindent.

    ------------------------------------------------------------------------------

    (#45) fanti: Ez a csúnya ferdítés egy másik topikban egyszer már lement, nem is olyan rég. :DDD

    Itt is csak az értő olvasást tudom javasolni.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • antikomcsi

    veterán

    válasz Pikari #44 üzenetére

    Nem szerettem volna már hozzászólni, de emelet a ferdítés mellett már nem tudok elmenni. Nem azt írtam, hogy a családok mostantól nem jutnak géphez, hanem ha újat akarnak majd venni az aránytalanul drága lett Magyarországon. Mert nem az a baj, hogy kapsz alaplapot 5.000.- és 100.000.- Forintért is, hanem az, hogy ez a 100.000.- Forint jelenleg a legolcsóbb AM5-s alaplap, és innét lehet kezdeni a válogatást 800.000.- Forint környékéig. Az egész hozzászólásom az új hardverek aránytalan és túlzott drágulásáról szólt, az összes többi, amiről itt beszéltetek már tőled származik.

    Ha nem érted, hogy mire gondolok, amikor azt mondom, hogy szerintem probléma, hogy az elérhető legolcsóbb lapjukat 100.000.- Forint alatt nem lehet beszerezni, akkor azt mondom, hogy oké, de ne vitázzunk ezen, csak fogadd el, hogy nekem ez a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák