Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
giroud199
senior tag
én 4/64-est vettem 39-ért, gearbest-röl. akcióban volt, lecsaptam rá. így mégjobben megéri. 1 ft-ot se kellet fizetni többet, és nagyon tetszik a telefon, tökéletes mindenben, miui-t meg amúgy is imádom.
egy dolog zavar, hogy a hátsó kamera üvege eléggé hajlamos a karcolódásra. új teló, egyedöl ez van a zsebemben nincs mellette semmi, és mégis már pár hajszál karc látszik rajta. tettem rá ideiglenesen átlátszó fóliát, addig se karcolódjon tovább amig nem veszek rendes védö fóliát. van pár neten, nem tudom melyik lenne a legjobb.
Lehet rendelni hozzá új üveget.... Nekem már cserélni kellett, nagyon jó teljesen gyári minőség, alin lehet találni... Vedouveg vagy fólia nem előnyös rá, mert ront a képek minosegen... 👌
-
James67
aktív tag
Milyen memória kártyát ajánlanátok hozzá? Az SDXC tip. kártyát felismeri, kezeli?
-
James67
aktív tag
Hátsó kamerájától többet vártam márcsak a sony imx486-os senzor miatt is. de jó beállítással jó képet csinál. Mi A1 röl jöttem erre, és nem bántam meg, nagyon jó készülék. Kellemes használni. én 39-ért vettem a 4/64-est ugye, nagyon megérte. csalódást nem fog okozni, szerintem megveheted.
Köszi. Huawei P8 Lite-ot váltana páromnál.
-
Bl.Gyo.
őstag
Hátsó kamerájától többet vártam márcsak a sony imx486-os senzor miatt is. de jó beállítással jó képet csinál. Mi A1 röl jöttem erre, és nem bántam meg, nagyon jó készülék. Kellemes használni. én 39-ért vettem a 4/64-est ugye, nagyon megérte. csalódást nem fog okozni, szerintem megveheted.
-
James67
aktív tag
én 4/64-est vettem 39-ért, gearbest-röl. akcióban volt, lecsaptam rá. így mégjobben megéri. 1 ft-ot se kellet fizetni többet, és nagyon tetszik a telefon, tökéletes mindenben, miui-t meg amúgy is imádom.
egy dolog zavar, hogy a hátsó kamera üvege eléggé hajlamos a karcolódásra. új teló, egyedöl ez van a zsebemben nincs mellette semmi, és mégis már pár hajszál karc látszik rajta. tettem rá ideiglenesen átlátszó fóliát, addig se karcolódjon tovább amig nem veszek rendes védö fóliát. van pár neten, nem tudom melyik lenne a legjobb.
Ajándékba szeretnék egy ilyen telefont venni.
Mennyire vagy elégedett a kamerával? -
Bl.Gyo.
őstag
én 4/64-est vettem 39-ért, gearbest-röl. akcióban volt, lecsaptam rá. így mégjobben megéri. 1 ft-ot se kellet fizetni többet, és nagyon tetszik a telefon, tökéletes mindenben, miui-t meg amúgy is imádom.
egy dolog zavar, hogy a hátsó kamera üvege eléggé hajlamos a karcolódásra. új teló, egyedöl ez van a zsebemben nincs mellette semmi, és mégis már pár hajszál karc látszik rajta. tettem rá ideiglenesen átlátszó fóliát, addig se karcolódjon tovább amig nem veszek rendes védö fóliát. van pár neten, nem tudom melyik lenne a legjobb.
-
richfuel
csendes tag
Ilyet vettem a fiamnak.
Snapdragon 625 és a HD+ párosítás meglepően pörgős,
Jól fut rajta a PUBG.
Megjött rá a MIUI 10 frissítés, gyorsabb lett.
Megéri az árát ~ 40eFt (3/32Gb)
-
SsPL711
addikt
Nekem van.

Tegnap vettem.
Egy Note 4X-et váltott.
Eddig semmi gond, tanulgatom a "gusztus" vezérlést, ha már ilyen szép nagy lapát, töltse ki a képernyőt.
Második töltés most fejeződött be, egy nap nyomkodás után, 45%-ig merült.
A Note 4X-et is naponta kellett már tölteni, pedig nem volt az se túl régi, kb az is 40% környékére merült nap végére.Valaki tudja, hogy lehet a csak beszédre használt SIM-et 2g-re állítani?
Mintha a SIM1-es foglalatban lévő sim-et csak 3G-n vinné és nem is lehet állítani másra.Akkor megválaszolom magamnak hátha másnak is szüksége van az infóra.
Beállítások --> A telefonról --> 5 érintés a Belső tárhelyre --> Tesztelés (Menü) --> Telefon adatai1 --> Preferált hálózattípus beállítása alatti legördülő menü. --> GSM onlyÉs megtörtént a beállítás.
Azt nem értem, hogy lehet ennyire elrejteni ezt az opciót. -
SsPL711
addikt
Nekem van.

Tegnap vettem.
Egy Note 4X-et váltott.
Eddig semmi gond, tanulgatom a "gusztus" vezérlést, ha már ilyen szép nagy lapát, töltse ki a képernyőt.
Második töltés most fejeződött be, egy nap nyomkodás után, 45%-ig merült.
A Note 4X-et is naponta kellett már tölteni, pedig nem volt az se túl régi, kb az is 40% környékére merült nap végére.Valaki tudja, hogy lehet a csak beszédre használt SIM-et 2g-re állítani?
Mintha a SIM1-es foglalatban lévő sim-et csak 3G-n vinné és nem is lehet állítani másra. -
Bl.Gyo.
őstag
Nem megy a topic. Nem sok embernek van ilyen készüléke.
-
jFox
addikt
-
Ady5
csendes tag
Elsőre a telefon rendben van, 77e Antutu ponttal. Hangszóró elég jó hangos, kicsit szenvedős a sim meg a sd kártya berakása oldalról (kis tűvel jön ki egy tálca amibe rakod a kártyákat) naa ez gáz, nem jön be, nehezen jön ki ha meg van pakolva, de lehet azért mert új a teló, az sd kártya ki be rakosgatása számomra így körülményes, de nem baj, mert eddig szenvedtem a belső memoria mérettel és kellet az sd kártya, de most van belőle bőven, így be se rakom az sd-t a simet meg ugyse cserélgetem.
Eddig ennyi én is várom a komolyabb tesztet forumot. -
SÖ
addikt
Ugyanezzel a hw-al 200k körül adta a BlackBerry, de meg is látszanak az eredmények.
-
csongi
veterán
-
#65577472
törölt tag
-
thboxx
aktív tag
Nem lehet,hogy a pletykák direkt megtévesztések és esetleg az S2 a 'Surge S2'-re utal? A saját soc-ra... és ez a meglepi?
-
asdf_
veterán
-
judas13
veterán
-
RRamstein
tag
-
#65577472
törölt tag
A Xiaomi piacot szerez most Indiában, ami nyilván fontos, de egyúttal veszteséget is termel.
-
judas13
veterán
Pedig pár éve még ő is így nyitott.....
De csak ha most az Indiai teljes pályás letámadást nézzük, hogy miket is ér el jelenleg a Xiaomi mind a Samsung és úgy alapon mindenki más "kárára", akkor jön ki a te igazságod plasztikusan. -
cezarlacrone
aktív tag
-
#65577472
törölt tag
Alsó- és középkategóriában a Huawei nem tudja felvenni a versenyt a Xiaomival a lényegesen magasabb működési költségek miatt (K+F, marketing, stb).
-
judas13
veterán
Akkor ti a gyakorlatban is látjátok, próbáltátok mindezeket, mégha nem is tragédia persze ez önmagában ahogy mondod...de kevesebb pénzért azért az ember jobban elnézne bizonyos dolgokat, főleg a konkurencia ár/érték tükrében.
-
Franklin
addikt
-
bodnar10261
aktív tag
Szerintem véletlenül lett kitéve a Redmi S2 de nekem akkor is tetszik. Szép nagy lapát

-
gyuri1979
aktív tag
-
#65577472
törölt tag
-
gyuri1979
aktív tag
-
#65577472
törölt tag
Igen ezt nézhetjük így is! És jól csinálják ezt nem tagadom,mióta van a xiaomi,rengeteg dolgot vettem,és nem csalódtam semmiben sem. Én csak azzal nem értek 1-et,hogy ugyanazt a készüléket,más más néven,dobják ki,minimális eltéréssel. Persze viszik,mert jó,és ár érték arányban 👌,de az új készülékeiket, lassan adják ki.
Én úgy általánosságban semmi értelmét nem látom az "S" széria bevezetésének, de hát ők tudják.

-
exedoc
senior tag
Ennyi telefont kiadni szinte ugyanazzal a hardver spec.-el... Nagyon rákaptak, tele van szórva a termékpalettájuk már. Lassan követni se lehet, nem beszélve az elnevezési káoszról, amit erősen befolyásol az indiai piac. Tőlem nem gond, csinálhatják, amíg az árat ez nem befolyásolja, és nem akadozik bizonyos modellekből a készlet. Bár hozzáteszem ez utóbbit nem mindig tudják tartani. Még a Redmi Note 5 (pro) eu release se történt meg, de már bejelentettek azóta Mi 7-et, 6X-et, Redmi 2S-t. Jó ár/érték arányú, és jó minőségű termékeik vannak, de azér' néha szopogassanak kaktuszt.

-
gyuri1979
aktív tag
Igen ezt nézhetjük így is! És jól csinálják ezt nem tagadom,mióta van a xiaomi,rengeteg dolgot vettem,és nem csalódtam semmiben sem. Én csak azzal nem értek 1-et,hogy ugyanazt a készüléket,más más néven,dobják ki,minimális eltéréssel. Persze viszik,mert jó,és ár érték arányban 👌,de az új készülékeiket, lassan adják ki.
-
RRamstein
tag
Na igen de ugye a note5 már 636al jött
talán elfelejtik bár nálam a 625 mindenre elég főleg ugye az andreno GPU miatt
huawei meg csak simán nyaljon sót
mondjuk ki probalnek MTK p60as szériát is kíváncsiságból 
-
doooo
veterán
-
Csapoati
nagyúr
Ennek mi értelme van a Redmi 5/Plus fényében?
-
RRamstein
tag
Nálam is volt pár p9 littol a mate10 litig kb minden ,az hogy egy 50-60ks telefonba ugyan az a soc mint mondjuk az elődjénél még lenyelhető kategória ,de egy 100-120ezres mobilnál már eléggé ciki, na meg szeretek emuatorral játszani és ott is sokszor bajban volt (jó tudom ez egyéni réteg probléma de akkor is )
-
ace05
senior tag
Úgy tűnik a Xiaomi is a Samsung nyomdokaiba lép. Sok hasonló, egymástól csak kicsit különböző telefont dob piacra, hogy akármilyen mobilt is akar valaki arra legyen egy készüléke.
Ez a SD625 már tényleg lerágott csont. De úgy néz ki még látnak benne potenciált. Vannak ilyen jól sikerült SoC-okmint annó az MT6582. Azzal is mennyi telefon jött ki....
Viszont én hiányolom pl. a Redmi Pro folytatását.

Jött a pro-nak a folytatása, mi note 3 néven.
-
#65577472
törölt tag
+ judas13
A Kirin rákfenéje sajnos évek óta a SoC-hez párosított gyenge GPU, bár én sohasem éreztem komoly tragédiának, pedig volt közép- és felsőkategóriásból is több modell a birtokomban.
-
judas13
veterán
-
RRamstein
tag
Zárójelben meg is válaszoltad
na meg hogy jó pár általam használt program nagyon nincs optimalizálva Mali gpura ( g71mp2 sem kivétel sajnos ) -
#65577472
törölt tag
-
jFox
addikt
Úgy tűnik a Xiaomi is a Samsung nyomdokaiba lép. Sok hasonló, egymástól csak kicsit különböző telefont dob piacra, hogy akármilyen mobilt is akar valaki arra legyen egy készüléke.
Ez a SD625 már tényleg lerágott csont. De úgy néz ki még látnak benne potenciált. Vannak ilyen jól sikerült SoC-okmint annó az MT6582. Azzal is mennyi telefon jött ki....
Viszont én hiányolom pl. a Redmi Pro folytatását.

-
RRamstein
tag
-
#65577472
törölt tag
Azzal nincs gond, ha elárasztják a piacot és ezáltal követik a Samsung korábbi stratégiáját. Bejött a Xiaominak ez az üzleti modell, jelentősen megugrottak a számok.
-
Benőke
őstag
-
doooo
veterán
Milyen izgalmas... megint egy S625-ös mobil... és azok közül is megint egy S625-ös Xiaomi. Juppi!

-
Szabcsizz
őstag
Kezdem úgy érezni, hogy ez a Snap 625 olyan mint anno a Pentium 4. Elpusztíthatatlan.
-
gyuri1979
aktív tag
-
#65577472
törölt tag
-
gyuri1979
aktív tag
-
gyuri1979
aktív tag
-
#65577472
törölt tag
-
MikeWazowski
veterán
Szinte havonta jönnek már új Xiaomi készülékek.

Követni se lehet már.
-
Franklin
addikt
Vajon lesz még max 5.5 colos Xiaomi telefon 4000-es akksival, vagy a Note 4 volt az utolsó?

-
#29263560
törölt tag
Aliexpressen már listázva specekkel meg árral.
-
gyuri1979
aktív tag
Fura,de a mult héten nyitó Cseh Mi storban már kapható. Meg a teljes speckok is kint vannak.Akkor meg mit,akar bemutatni,ami már 1 hete kapható!??
-
fornettisuti
veterán
Szinte havonta jönnek már új Xiaomi készülékek.

-
zozzo72
aktív tag
Nálunk lesz vajon?

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Apple MacBook AIR 13 / M2 / 16GB / 256 GB! BeszámítOK
- Intel Core i3-8100/ i5-9500 / i7-8700 / i7-9700 /i5-10500T /i7-10700 processzorok- számla, garancia
- AKCIÓ! MSI B650 R7 8700F 64GB DDR5 512GB SSD RX 7700 XT 12GB LIAN LI LANCOOL 217 FSP 650W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i5-5GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- 27% - ASUS VivoBook S15 OLED! Snapdragon X Elite / 16GB DDR5 / 1TB NVMe Notebook!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


.


na meg hogy jó pár általam használt program nagyon nincs optimalizálva Mali gpura ( g71mp2 sem kivétel sajnos )



