Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GuineaPigMan

    tag

    válasz ollie #38 üzenetére

    Nem értek egyet, igen is balfékség.

    Az Apple a hasonló előfizetéses rendszerét előbb elindította, és Magyarországon is rögtön megjelent. A Microsoft is rögtön elérhetővé tette nálunk is az xCloud-ot megjelenésekor, ahogyan a Gamepass elérhetőségénél sem volt semmi féle csúszás.

    Így is már volt több mint egy éves csúszás, és ezután sem érkezett meg minden készülékre a beigért időpontra... És ez nem egy Netflix, Disney+...stb. ahol jogos a késés, mivel kellenek a szerverek, a hazai közönségnek elvárása van a feliratok, szinkronok iránt, sőt még a Stadiat is úgy ahogy megértettem, annak ellenére, hogy az is kicsit nevetséges volt, hogy nem volt elérhető megjelenéskor, és mai napig sem (mondjuk már úgyis mindegy).

    A készülékeiket, eszközeiket sem hozzák Magyarországra, és ez is egy olyan szempont, amit valamilyen szinten még tudok érteni.

    De azt, hogy egy tetves Play Pass szolgáltatást ne tudjanak elindítani nálunk startkor, és azután több mint egy évvel is nyögvenyelősen tud csak megjelenni, az egyszerűen szánalmas, és tovább mélyíti csak a Google szánalmas tevékenységeit. Pedig én kimondottan szeretem a céget, Stadiat is anno pozitívan vártam, és a Play Pass szolgáltatást is, de egyszerűen annyira rossz nézni, amit csinálnak, hogy már egymás után csak a csalódás ér. :(

    Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

Új hozzászólás Aktív témák