Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Erdekes, amiket irtok, mert en eleg regota hasznalom, egyetlen bugot talaltam eddig ami zavart, es az se feltetlen az alkalmazasban van: a tavszamlarol ha automatizalva atkuldtem a szamlat es nem azonnal tudtam OK-zni, par perc mulva mar doglott volt, nem lehetett kifizetni (bar az is lehet, hogy ezt azota korrigaltak, mostanaban havi 1x belepek es kattintok).
    Ellenben egy darab 6 karakteres jelszo (nem pin-kod es nem kartyankent valtozo) vedi, mar 3x pakoltam telefonvaltaskor (egyiknel serult a mem.kartya de a korabbi QR-kod mentesbol visszaraktam a kartyakat ujabb dijfizetes nelkul), szoval nekem eppen semmi bajom vele.
    A paypal tok jo, ellenben nem lehet a szolgaltatokat (en arra hasznalom inkabb, tavszamla meg telenor, meg egyszer edigital is volt) fizetni vele. Teny, ezeknel mind lehetne kartyaval fizetni, meg megjegyeztetni az adatokat, de akkor az mar tenyleg ellenorizetlen, az adott webhelyekben kell megbiznod, vagy mindig egyesevel begepelgetned. Persze ha ezeken lenne pp fizetes (felar nelkul, mert lattam mar ahol lehetett de felarasan), akkor lehet hogy arra szoknek ra (ebben a visszateriteses kartyaval fizetes elonye az atutalassal szemben a szempont leginkabb), de addig ez nekem megteszi.
    A dijnet sajat programja (iCsekk) nekem sokkal kevesbe tetszik, bar az barmilyen kartyat megeszik, de ott me'g ennyi vedelem sincs, allitolag azert mert ott azt mondtak, hogy egyszerubb legyen a regisztracio es a hasznalat. (A bankkartya.hu-n volt talan a ket appnak valami bemutatoja, azota hasznalom oket. De lehet hogy rosszul emlekszem, es mashol...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák