Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Ez a képmutató magyaros duma. Ha jól emlékszem, akkor ezt az OS-t még a Mandrake/Mandriva rendszerről másolták valamikor a 2000-es évek elején, amikor én SUSE 7.3-at használtam, akkor kezdtek kapálózni. Szóval mit dumálnak. A másik, hogy a Linux Mint-et lehet fikázni, de mikor én utalok nekik rendszeresen, akkor kapok egy köszönő levelet Clement Lefebvre nevében, hogy a megfelelő kóddal, hogy mehetek a fórumba, ha akarok. Persze ez csak a hanyatló nyugaton szokás. Ezt mindenféle nemzeti baromkodás nélkül. Értem én, hogy a nemzeti öntudatot fel kell húzni még az éti csigára is ezzel lóvét összeherdálni. De miért kell valamit fikázni, ami amúgy azért jobban működik.
    A Mint működik, és közben jó fejek is.
    Meg azért a Mint mintha fejlesztett volna egy kettő igen népszerű kezelő felületet, meg egy halom programot is, ameddig a BP OS mit is fejlesztett?

    Aztán a Mint mit tehet róla, hogy behúzták egy ilyenbe?

    Ehhez képest ilyet kell olvasni, hogy a másolat másolata meg ilyenek. Miért BP OS-t hortysztánban, orbanosztában írták, ja neeeeem... Meg a tököm.... Értem már miért nem vagyok otthon, na az ilyen felesleges feszültségkeltés miatt, amikor a nagy magyar nemzeti öntudat a biztosítékot, persze a biztosítékot is az unió fizette.... :(((

    De rühellem ezt a mentalitást Ehhez értenek otthon széthúzás, lehúzás, irigység, szarháziság

    Remélem nem haragszanak a nemzeti elvtársak, ha olyanra költöm a pénzem ami nem szittya magyarkodásból akarnak megélni, hanem munkából a szemetek, dolgoznak....

    Ehhez is van egy kiváló idézet:

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló.

    A különbség, hogy virág elvtárs hithű kommunista volt, ezek csak ugatnak róla...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák