Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb€€€

    aktív tag

    Emlékszem, hogy mekkora hisztik voltak, amikor a gyártók sorra kezdték elhagyni a cserélhető akkumulátort.
    Azóta ez megszokottá vált, és igazából szerintem legtöbbünknek ez semmi hátrányt nem okoz.
    Nekem most először van életemben olyan telefonom, aminek nem lehet cserélni az akkumulátorát. És hogy őszinte legyek, az előző telefonjaimnál egész pontosan 0 alkalommal éltem a cserélhetőség lehetőségével.
    Azért már kezdenek 3-4000 mAh-s akksikat beletuszkolni, szoftvert optimizálni, egy átlag embernél egy napot ki kellene hogy bírjon egy telefon. Szerintem az emberek 90%-a este felrakja a tölteni a telefonját, egy rutinná vált. A power bankok is egyre népszerűbbek, olcsóbbak, akinek szükséges a plusz szufla, az rádugja.
    Persze ilyenkor mindig jönnek, és írják az ellenkezőjét, hogy "de ők napi 3x is cserélték". Megértem, ezzel nem is vitatkozok, viszont be kell látni, hogy ők igen csak a kisebbséget képviselik.
    Egy gyártót pedig ők nem nagyon érdeklik.
    Szóval én amondó vagyok, hogy már felesleges ezen a cserélhető akksis dolgon kaparni, inkább legyen vízálló, és strapabíróbb, több mindent tudjanak belesűríteni az elrendezés miatt, minthogy akksikikapással lehessen rage quitolni a flappy birdsből ;]

Új hozzászólás Aktív témák